Reklama

Powiatowe święto plonów na Kalwarii

28/08/2015 07:33

Kalwaria Pacławska będzie w tym roku gospodarzem Dożynek Powiatu Przemyskiego.

Uroczystość rozpocznie się mszą św. o g. 12.00. Po niej wystąpi Harcerska Orkiestra Dęta z Żurawicy. Oficjalne rozpoczęcie dożynek, połączone z prezentacją wieńców i wręczeniem rolnikom medali, nastąpi o g. 14.00. Po części oficjalnej występy artystyczne: Szkolnego Zespołu Ziemi Przemyskiej „Trójczyce”, zespołu szantowego Port Przemyśl, tancerzy Szkoły Tańca „A-Z”. Gwiazdą wieczoru będzie kapela Pieczarki. Na koniec zabawa taneczna z zespołem Lawers. 


pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama