Reklama

Powtarzająca się awaria utrapieniem mieszkańców

30/12/2014 10:52

– Po niedawnej wymianie linii energetycznej co rusz pojawiają się kłopoty z oświetleniem. Konkretnie chodzi o latarnię uliczną przy cmentarzu i drugą, w samym centrum wsi.

Non stop powtarza się sytuacja, że z powodu jakiejś awarii nie dają światła. Po interwencji mieszkańców przyjeżdżają energetycy, coś tam naprawiają i kłopot znika, a za niedługo mamy do czynienia z tą samą sytuacją – obie latarnie znowu nie świecą. Wieczorami kręcą się po miejscowości lisy i jest mało przyjemnie, jeśli idzie się kiepsko oświetlonym odcinkiem. Może warto byłoby zażegnać kłopot raz, a dobrze, żeby nie trzeba było co chwilę interweniować – sugeruje mieszkaniec.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama