Reklama

Pożar autokaru na autostradzie A4. Jechało nim 47 pasażerów

Autokar zapalił się podczas jazdy. Prawdopodobną przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej.

3 bm., przed godz. 17, policjanci przeworskiej drogówki interweniowali w Mirocinie, na autostradzie A4 w związku z palącym się autokarem.

– Kierowcą był 30-letni obywatel Ukrainy, a autokarem podróżowało 47 osób. Mężczyzna, kiedy zauważył wydobywający się dym, zatrzymał pojazd i wspólnie z pasażerami starał się go ugasić. Płonący autokar ugasili przybyli na miejsce strażacy – informuje mł.asp. Renata Jaremko.


fot.KPP Przeworsk
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    BUSOMAT PL - niezalogowany 2017-08-07 16:24:12

    Najważniejsze, że nikomu nic się nie stało.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama