Trwa akcja gaśnicza w Wólce Niedźwiedzkiej. Ogień wybuchł w złomowisku. Jedna osoba została ranna.
Policjanci informację o pożarze na terenie zakładu skupującego złom i złomującego samochody odebrali ok. godz. 11.30. Ranny został jeden z pracowników zakładu.
Całkowicie zamknięto dla ruchu DW 875 relacji Sokołów Małopolski – Leżajsk.
Objazdy:
Z Leżajska – przez Wólkę Sokołowską, Górno do drogi krajowej nr 19.
Z Sokołowa Małopolskiego objazd w kierunku Leżajska – przez Wólkę Sokołowską, potem skręca się w kierunku Wólki Niedźwiedzkiej do DW 875 w kierunku Leżajska
Kierowcy ciężarówek muszą czekać do zakończenia akcji gaśniczej. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Na pewno "Skołoszów"? Czy może jednak Sokołów? Nie sprawdzacie co piszecie?
Najlepsza jest TVP Rzeszów. Ta twierdzi, że to "Sędziszów Małopolski".