Pożar wybuchł dziś wieczorem (w środę) na poddaszu kamienicy przy ul. Dworskiego w Przemyślu.
Na miejscu pracują strażacy, policjanci i ratownicy medyczni. Zablokowana jest ul. Dworskiego na odcinku od skrzyżowania z ul. Rejtana do ul. Smolki. Mieszkańcy zostali ewakuowani. Nie ma informacji o ofiarach.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Jak kamienica zarzadza adm to huje powiedza ze sie sami podpaliliscie tak jak u mnie bylo. Banda debili
A skąd adm ma wziąć pieniądze jak huje nie płacą
Ofiar nie ma , wszyscy uratowani.
Jak kamienica zarzadza adm to huje powiedza ze sie sami podpaliliscie tak jak u mnie bylo. Banda debili
A skąd adm ma wziąć pieniądze jak huje nie płacą