Reklama

Pożegnanie lata na Kmieciach [GALERIA]

Mnóstwo atrakcji czekało na wszystkich, którzy dzisiejszego (29 sierpnia br.) dnia odwiedzili okolice nieczynnej plaży miejskiej w Przemyślu. Tam Zarząd Osiedla „Kmiecie” zorganizował piknik integracyjny pod hasłem „Pożegnanie lata”. Frekwencja była znakomita.

To kolejne już udane przedsięwzięcie nowego zarządu tego jednego z największych w nadsańskim mieście osiedla, któremu przewodniczy Marcin Kowalski (warto dodać, że tuż po wyborze na przewodniczącego zrzekł się przysługujących mu z tego tytułu pieniędzy – przyp. aut.). W drugiej połowie czerwca br. odbyła się niemal bliźniacza impreza pod nazwą „Powitanie lata”. Cel jest taki sam. – Jak już kiedyś powiedziałem, od lat na naszym osiedlu kompletnie nic nie działo. Chcemy to zmieniać i rozruszać osiedle. W czerwcu była pierwsza otwarta dla wszystkich impreza, dzisiaj kolejna. Na tym na pewno nie poprzestaniemy – zapewnił M. Kowalski.
Podobnie jak w czerwcu, podczas „Pożegnania lata” dla najmłodszych i mieszkańców osiedla wszystko było za darmo. Jedno się zmieniło: lokalizacja. Bardzo dobrym pomysłem było przeniesienie imprezy nad San, w okolice plaży miejskiej. Było o wiele więcej miejsca. Dmuchańce, wata cukrowa, przejażdżki kucykami czy malowanie twarzy to już standard na tego typu spotkaniach. Były i przejażdżki kucami. Wielką atrakcją dla dzieci był wóz strażacki, oblegany wręcz przez milusińskich. Nie zabrakło akcentów sportowych – odbył się konkurs rzutów karnych, w którym nagrody ufundowali radny Wojciech Błachowicz i poseł Piotr Tomański (obaj PO). Podsumowaniem tej bardzo udanej imprezy, na której gościły władze miasta, było wspólne ognisko i pokaz sztucznych ogni.


MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    m - niezalogowany 2015-08-30 07:28:57

    Widać że jak się chce to można.Gratulujemy pomysłu i chęci.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    kolo - niezalogowany 2015-08-30 10:16:34

    Na jakich Kmieciach? Kto to pisał? Buc chyba. Powinno być na Kmiecim osiedlu baranie....

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Sylwia - niezalogowany 2015-08-30 16:32:41

    imprza moze i fajna ale organizatorzy to sie nie popisali dzieci graly w pilke  i ci co szczelili karniaki mialy dostac nagrody a tak naprawde to dostali ci co nie strzelili i jaka to sprawiedliwosc zadna  tylko rozczarowanie dzieciakow co sie starali a dorosli im  pokazali ze niema po co sie starac bo i tak inni zostaja nagrodzeni impreza na jebete mater i tyle zal mi tych co nie umieja byc zorganizowani i tyle ......

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama