Mnóstwo atrakcji czekało na wszystkich, którzy dzisiejszego (29 sierpnia br.) dnia odwiedzili okolice nieczynnej plaży miejskiej w Przemyślu. Tam Zarząd Osiedla „Kmiecie” zorganizował piknik integracyjny pod hasłem „Pożegnanie lata”. Frekwencja była znakomita.
To kolejne już udane przedsięwzięcie nowego zarządu tego jednego z największych w nadsańskim mieście osiedla, któremu przewodniczy Marcin Kowalski (warto dodać, że tuż po wyborze na przewodniczącego zrzekł się przysługujących mu z tego tytułu pieniędzy – przyp. aut.). W drugiej połowie czerwca br. odbyła się niemal bliźniacza impreza pod nazwą „Powitanie lata”. Cel jest taki sam. – Jak już kiedyś powiedziałem, od lat na naszym osiedlu kompletnie nic nie działo. Chcemy to zmieniać i rozruszać osiedle. W czerwcu była pierwsza otwarta dla wszystkich impreza, dzisiaj kolejna. Na tym na pewno nie poprzestaniemy – zapewnił M. Kowalski.
Podobnie jak w czerwcu, podczas „Pożegnania lata” dla najmłodszych i mieszkańców osiedla wszystko było za darmo. Jedno się zmieniło: lokalizacja. Bardzo dobrym pomysłem było przeniesienie imprezy nad San, w okolice plaży miejskiej. Było o wiele więcej miejsca. Dmuchańce, wata cukrowa, przejażdżki kucykami czy malowanie twarzy to już standard na tego typu spotkaniach. Były i przejażdżki kucami. Wielką atrakcją dla dzieci był wóz strażacki, oblegany wręcz przez milusińskich. Nie zabrakło akcentów sportowych – odbył się konkurs rzutów karnych, w którym nagrody ufundowali radny Wojciech Błachowicz i poseł Piotr Tomański (obaj PO). Podsumowaniem tej bardzo udanej imprezy, na której gościły władze miasta, było wspólne ognisko i pokaz sztucznych ogni.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Widać że jak się chce to można.Gratulujemy pomysłu i chęci.
Na jakich Kmieciach? Kto to pisał? Buc chyba. Powinno być na Kmiecim osiedlu baranie....
imprza moze i fajna ale organizatorzy to sie nie popisali dzieci graly w pilke i ci co szczelili karniaki mialy dostac nagrody a tak naprawde to dostali ci co nie strzelili i jaka to sprawiedliwosc zadna tylko rozczarowanie dzieciakow co sie starali a dorosli im pokazali ze niema po co sie starac bo i tak inni zostaja nagrodzeni impreza na jebete mater i tyle zal mi tych co nie umieja byc zorganizowani i tyle ......
Super Michele jako jedyny strzelił gola ze swojej drużyny i nie dostał nagrody organizatorzy tej imprezy wo gule niewiedzo co mówią nagrody za gola jest gol niema nagrody niema gola jest nagroda coś nie tak nie chodzi o nagrodę tylko o sam fakt dla dzieci to jest ważne co mówią dorośli ludzie i jakie są reguły a organizatorzy tej imprezy to oszuści !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Rozgoryczonym paniom proponuje na następny raz nie przychodzić. Jakim prostym i ograniczonym trzeba byc zeby negować organizacje takiej imprezy. Moje dzieci miały wszystko za darmo konie zjedzalnie kiełbasę napoje malowanie twarzy, widać było ze organizatorzy sie starają ze to ludzie młodzi i ze w koncu cos zaczyna sie dziać na tym osiedlu. Dwie panie niżej chyba były na innych imprezach jak wam nie wstyd. Zwykle chamy. Pozdrawiam organizatorów i serdecznie dziękuje.
Udaj sie kobieto na leczenie nóg bo na głowę juz za późno. Oszuści bo syn nie wygrał w karnych ? Żenada.
pani Sylwio i pani Gosiu trzeba było samemu przygotowac turniej i wypatrzyc najlepszych strzelców a nie teraz komentowac , nastepnym razem dolozycie sie finansowo i wszystkie dzieci dostana nagrody i bedzie spuer !!!
Nie wiem ludzie dlaczego macie jakieś problemy i wątpliwości co do imprezy i organizatorów przecież każdy starał się jak mógł żeby wszystko było ok ale tak to jest nie dość że wszystko było za darmoche to i tak nie dogodzi jednemu baranowi czy baranicy zawsze znajdzie się ktoś komu ciężko dogodzić ale po minach dzieci widać że nic do szczęścia nie jest im potrzebne. A jeżeli uważacie osly ze organizatorzy to oszuści to zapraszam jednego lub więcej kozaków na zorganizowanie takiej imprezy i pozyskanie na nią funduszy!!!!!! A następnym razem to po prostu nie przychodzcie jak nie jesteście zadowoleni i nie pchajcie się pierwsi po kiełbase !!!!!
Super Nick popieram Cię!!!!!To są takie mendy, którym zawsze mało!!!!! a same nie kiwną palcem. Do krytykowania pierwsze!!Organizatorzy nie przejmujcie się było SUPER BARDZO DZIEKUJEMY..
Gosia ja Ci dam nagrodę......SŁOWNIK ORTOGRAFICZNY!!!
Impreza była fantastyczna, organizacja pierwsza klasa...Dziękujemy organizatorom za tą wspaniałą zabawe.....Nie przejmujcie się inwektywami zwyczajnych prostaków...Pani Sylwio i Pani Gosiu....Ja proponuje najpierw zaglądnąć do słownika zanim wciśniecie enter...Bo Wasza pisownia jest bardzo niskich lotów....Było wyjść z imprezy skoro się nie podobało...Nikt tam Was na siłe nie trzymał...I czekamy aż Panie wykażą się inwencją, chęcią i siłami, aby taki piknik przygotować..
Uważam, że piknik to strzał w 10. Fajnie, że młodzi ludzie skrzyknęli się i zaczęli coś robić dla innych. Z rodziną chcemy bardzo podziękować, że dzięki Państwu ciekawie i miło spędziliśmy sobotę. Pozdrawiam
Bardzo fajna inicjatywa , dobra organizacja , wiele atrakcji i to za darmo. Wspaniała Pani Kasia od zajęć plastycznych . Przemiłe zakończenie wakacji. Dziękujemy.
Widać że jak się chce to można.Gratulujemy pomysłu i chęci.
Na jakich Kmieciach? Kto to pisał? Buc chyba. Powinno być na Kmiecim osiedlu baranie....
imprza moze i fajna ale organizatorzy to sie nie popisali dzieci graly w pilke i ci co szczelili karniaki mialy dostac nagrody a tak naprawde to dostali ci co nie strzelili i jaka to sprawiedliwosc zadna tylko rozczarowanie dzieciakow co sie starali a dorosli im pokazali ze niema po co sie starac bo i tak inni zostaja nagrodzeni impreza na jebete mater i tyle zal mi tych co nie umieja byc zorganizowani i tyle ......