Reklama

Pożegnanie lata z TPPiR-em [ZDJĘCIA]

Tradycyjnie, jak co roku, Towarzystwo Przyjaciół Przemyśla i Regionu zorganizowało imprezę integracyjną dla młodzieży niepełnosprawnej ze Specjalnego Ośrodka Szkolono- Wychowawczego nr 3 w Przemyślu.

Piknik pod hasłem „Pożegnanie lata” jest jednym z wielu przedsięwzięć inicjowanych przez członków towarzystwa, które w tym roku obchodzi jubileusz 125-lecia istnienia. Podczas spotkania[paywall] połączono przyjemne z pożytecznym. Było coś dla duszy i ciała. Spacer po Zniesieniu, wspólne grillowanie czy śpiewanie z młodzieżą i jej opiekunami stworzyło niepowtarzalny klimat. 

– Niewiele zrobilibyśmy, gdyby nie bezinteresowne wsparcie wielu osób i instytucji, by wspomnieć o przewodniku turystycznym Mariuszu Bednarzu, 5. Przemyskiej Drużynie Starszoharcerskiej ZHP, Romualdzie Sabarańskim – głównym akompaniatorze spotkania, Małgorzacie Nowak, Halinie Stachowicz, Marii Gawlik, Barbarze i Henryku Karnas, Halinie Kasyan, Grażynie Ciupińskiej i pozostałym członkom Towarzystwa, Małgorzacie Nowak i Wojciechu Hnatyku oraz funkcjonariuszach Straży Miejskiej w Przemyślu. Dziękujemy również sponsorom: Starostwu Powiatowemu w Przemyślu, Wydziałowi Kultury, Sportu i Promocji UM w Przemyślu, konsultantce Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct w Przemyślu Agacie Lach oraz dyrekcji Archiwum Państwowego w Przemyślu – wyliczyła prezes przemyskiego towarzystwa Bogusława Pieczyńska.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama