Tradycyjnie, jak co roku, Towarzystwo Przyjaciół Przemyśla i Regionu zorganizowało imprezę integracyjną dla młodzieży niepełnosprawnej ze Specjalnego Ośrodka Szkolono- Wychowawczego nr 3 w Przemyślu.
Piknik pod hasłem „Pożegnanie lata” jest jednym z wielu przedsięwzięć inicjowanych przez członków towarzystwa, które w tym roku obchodzi jubileusz 125-lecia istnienia. Podczas spotkania[paywall] połączono przyjemne z pożytecznym. Było coś dla duszy i ciała. Spacer po Zniesieniu, wspólne grillowanie czy śpiewanie z młodzieżą i jej opiekunami stworzyło niepowtarzalny klimat.– Niewiele zrobilibyśmy, gdyby nie bezinteresowne wsparcie wielu osób i instytucji, by wspomnieć o przewodniku turystycznym Mariuszu Bednarzu, 5. Przemyskiej Drużynie Starszoharcerskiej ZHP, Romualdzie Sabarańskim – głównym akompaniatorze spotkania, Małgorzacie Nowak, Halinie Stachowicz, Marii Gawlik, Barbarze i Henryku Karnas, Halinie Kasyan, Grażynie Ciupińskiej i pozostałym członkom Towarzystwa, Małgorzacie Nowak i Wojciechu Hnatyku oraz funkcjonariuszach Straży Miejskiej w Przemyślu. Dziękujemy również sponsorom: Starostwu Powiatowemu w Przemyślu, Wydziałowi Kultury, Sportu i Promocji UM w Przemyślu, konsultantce Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct w Przemyślu Agacie Lach oraz dyrekcji Archiwum Państwowego w Przemyślu – wyliczyła prezes przemyskiego towarzystwa Bogusława Pieczyńska.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze