W drugim tygodniu lutego z przeworskim szpitalem pożegnała się trójka specjalistów, którzy z lecznicą związani byli od lat. Wszyscy przeszli na zasłużoną emeryturę.
Trójka kierowników – lek. med. Bogusława Kałamarz-Kapusta, lek. med. Marta Palczak-Truś i lek. med. Jerzy Borst – przeszła na zasłużoną emeryturę.
W SP ZOZ w Przeworsku zorganizowano im uroczyste pożegnanie, składając podziękowania za trud i poświęcenie w wykonywaniu trudnej i odpowiedzialnej pracy, wymagającej wysokich kwalifikacji i umiejętności oraz nieprzeciętnego zaangażowania i serca okazywanego pacjentom.
Specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej lek. med. Bogusława Kałamarz-Kapusta była[paywall] kierownikiem Działu Diagnostyki Obrazowej. Pracę w szpitalu w Przeworsku podjęła w 1988 r., a od 1999 r. pełniła funkcję kierowniczą. Od 25 lat była mocno zaangażowana w realizację „Programu profilaktyki raka piersi”.
Specjalista w dziedzinie urologii lek. med. Marta Palczak-Truś szefowała z kolei Oddziałowi Urologicznemu szpitala. Związana była z placówką od 2007 r., a od 2020 r. pełniła funkcję kierowniczą.
Natomiast specjalista w dziedzinie ginekologii i położnictwa lek. med. Jerzy Borst od 2003 r. kierował szpitalną izbą przyjęć. W przeworskim SP ZOZ pracował od 1984 r.
Całej trójce życzono zadowolenia, wszelkiej pomyślności oraz wykorzystania nowego etapu w życiu na realizację własnych pasji i zainteresowań.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze