Reklama

Pożegnanie pełne wzruszeń. Trójka lekarzy opuściła placówkę

W drugim tygodniu lutego z przeworskim szpitalem pożegnała się trójka specjalistów, którzy z lecznicą związani byli od lat. Wszyscy przeszli na zasłużoną emeryturę.

Trójka kierowników – lek. med. Bogusława Kałamarz-Kapusta, lek. med. Marta Palczak-Truś i lek. med. Jerzy Borst – przeszła na zasłużoną emeryturę.

W SP ZOZ w Przeworsku zorganizowano im uroczyste pożegnanie, składając podziękowania za trud i poświęcenie w wykonywaniu trudnej i odpowiedzialnej pracy, wymagającej wysokich kwalifikacji i umiejętności oraz nieprzeciętnego zaangażowania i serca okazywanego pacjentom.

Specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej lek. med. Bogusława Kałamarz-Kapusta była[paywall] kierownikiem Działu Diagnostyki Obrazowej. Pracę w szpitalu w Przeworsku podjęła w 1988 r., a od 1999 r. pełniła funkcję kierowniczą. Od 25 lat była mocno zaangażowana w realizację „Programu profilaktyki raka piersi”.

Specjalista w dziedzinie urologii lek. med. Marta Palczak-Truś szefowała z kolei Oddziałowi Urologicznemu szpitala. Związana była z placówką od 2007 r., a od 2020 r. pełniła funkcję kierowniczą.

Natomiast specjalista w dziedzinie ginekologii i położnictwa lek. med. Jerzy Borst od 2003 r. kierował szpitalną izbą przyjęć. W przeworskim SP ZOZ pracował od 1984 r.

Reklama

Całej trójce życzono zadowolenia, wszelkiej pomyślności oraz wykorzystania nowego etapu w życiu na realizację własnych pasji i zainteresowań.


fot.SP ZOZ Przeworsk
ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości