W Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 3 odbył się Dzień Samorządności pt. „Bezpieczne wakacje”.
Szkołę odwiedzili zaproszeni goście, reprezentujący miejskie instytucje[paywall]: Państwową Straż Pożarną, Medyczno-Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Przemyślu, Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Przemyślu i Wojewódzką Stację Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu.
Młodzież rozmawiała z zaproszonymi gośćmi o bezpieczeństwie, zdrowiu, pierwszej pomocy i asertywności. – Mogła również pokazać swoje talenty i liczne pasje: fotografię, walki MMA, jazdę konną, zbieranie aniołków oraz poszaleć z modą plażową. Można było w tym dniu zobaczyć naszych uczniów z całkiem innej strony – mówi Anna Kalemba-Piętka z SOSW nr 3.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Brawo Wy!!!