Reklama

Poznawali zasady bezpieczeństwa

10/06/2018 12:30

W Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 3 odbył się Dzień Samorządności pt. „Bezpieczne wakacje”.

Szkołę odwiedzili zaproszeni goście, reprezentujący miejskie instytucje[paywall]: Państwową Straż Pożarną, Medyczno-Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Przemyślu, Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Przemyślu i Wojewódzką Stację Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu.

Młodzież rozmawiała z zaproszonymi gośćmi o bezpieczeństwie, zdrowiu, pierwszej pomocy i asertywności. – Mogła również pokazać swoje talenty i liczne pasje: fotografię, walki MMA, jazdę konną, zbieranie aniołków oraz poszaleć z modą plażową. Można było w tym dniu zobaczyć naszych uczniów z całkiem innej strony – mówi Anna Kalemba-Piętka z SOSW nr 3.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    :) - niezalogowany 2018-06-11 21:46:59

    Brawo Wy!!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama