W lutym pracownicy Urzędu Miejskiego w Przemyślu będą roznosili decyzje określające wymiar podatku i zawiadomienia o wysokości opłat za śmieci.
Doręczyciele będą odwiedzać mieszkańćów nie tylko w dni robocze, ale też w w weekendy. Na żądanie są zobowiązani do przedstawienia legitymacji służbowej.
Warto pamiętać, że urzędnik może zostawić przesyłkę u sąsiada. Jeśli jednak nie będzie możliwości jej dostarczenia, można ją odebrać w Urzędzie Miejskim w Przemyślu, Rynek 1, pokój nr 4, pn.-pt., w godz. 8-17.
UWAGA! Magistrat podkreśla, że pracownicy UM nie przyjmują żadnych wpłat!
– Jeśli ktoś będzię żądał pieniędzy, to jest to osoba podszywająca się pod urzędnika! – alarmuje.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Słabo Panie Bakun i Panie Świeży. Miasto jest w apatii i coraz bardziej się pogrążą. A Pan bierze najwyższą możliwą pensję. Traktujecie miasto jak dojną krowę kasa dla siebie i dla kolesiów.
Hipokryzja!!! Ciekawe co ***** napisałeś. Zapomniałeś tylko o prawdziwej "dojnej zmianie" towarzyszy z jedynie słusznej partii neokomunistycznej traktującej państwo jak swoją skarbonkę. Przykładem niech ci służą "dotacje" dla TVPiS, KK Rydzyka i jego sekty oraz rodzin, kolesi partyjniaków dojących państwo w spółkach skarbu państwa i innych instytucjach publicznych.
ciebie całkiem pokręciło misiu pusty masz muzdzek TVN niemiecki
Na podstawie jakich przepisów decyzję można zostawić u sąsiada!
Uderzyło partyjnego dzbana. Wstał z kolan i wyrżnął łbem o sufit, stąd ten jego "muzdzek" i niemiecki TVN. Brak wiedzy ? Nie. Tylko partyjna i psobolszewicka głupota. Tacy są pożądani w spółkach skarbu państwa czy posadac h rządowych.
Co do zostawiania u sąsiada pisma zawierającego dane osobowe - a gdzie jest RODO? Przecież w decyzji są wpisane wszelkie dane osobowe oraz posiadane nieruchomości! A ja widzę na ulicach większy porządek, służby miejskie przypilnowane, żadne tam spółki i firmy zewnętrzne, chodniki w centrum odśnieżone szybciej i lepiej niż jezdnie, w urzędzie dyscyplina, grzeczniej do klientów niż dawniej (ale może się mylę...).Aż włos na głowie się jeży skąd wziąć pieniądze na remonty dróg po zimie, skoro z budżetu środki musiały iść na edukację... miasto zadłużone przez megalomańskie inwestycje jak stok, park miejski, przerośnięta i niebezpieczna pierwsza obwodnica z psującym się mostem (na drugim odcinku - masakra, pusto, gdy w innych rejonach miasta dziury sodoma i gomora, a jaki koszt utrzymania?). A strefa służąca tylko jednemu przedsiębiorcy - przyjacielowi... w czasie zapaści gospodarczej prowokowanej pandemią nie będzie cudów, pociąg ze stacji inwestycje i rozwój już odjechał ze stacji Przemyśl i szybko nie wróci. A maszynista już w Rzeszowie ma dobrze - hmmm, a kiedy był konkurs na stanowisko prezesa PGE?
Słabo Panie Bakun i Panie Świeży. Miasto jest w apatii i coraz bardziej się pogrążą. A Pan bierze najwyższą możliwą pensję. Traktujecie miasto jak dojną krowę kasa dla siebie i dla kolesiów.
Hipokryzja!!! Ciekawe co ***** napisałeś. Zapomniałeś tylko o prawdziwej "dojnej zmianie" towarzyszy z jedynie słusznej partii neokomunistycznej traktującej państwo jak swoją skarbonkę. Przykładem niech ci służą "dotacje" dla TVPiS, KK Rydzyka i jego sekty oraz rodzin, kolesi partyjniaków dojących państwo w spółkach skarbu państwa i innych instytucjach publicznych.
ciebie całkiem pokręciło misiu pusty masz muzdzek TVN niemiecki