Niedawno naszą redakcję odwiedzili piątoklasiści ze Szkoły Podstawowej nr 14 w Przemyślu. Jak zwykle przy tego typu okazjach opowiedzieliśmy o pracy w tygodniku i wyzwaniach stojących przed dziennikarzami.
Uczniowie V d zwiedzili redakcyjne wnętrza, poznając przy okazji specyfikę pracy w lokalnej gazecie. Zaznajomili się też z obowiązkami osób pracujących w mediach i strukturą organizacyjną redakcji prasowej. Na finał odwiedzili dział techniczny, w którym mogli podejrzeć grafików przy pracy. Jeśli wizyta u nas zaowocuje w przyszłości ciekawą twórczością publikowaną w gazetce szkolnej, będzie nam bardzo miło.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze