„Nie mam nic do stracenia. Abp Józef Michalik – biografia” to tytuł książki o życiu i pracy abpa Józefa Michalika. Promocja w sobotę, 10 października, o godz. 19.00.
Wydarzenie odbędzie się w Domu Katolickim „ROMA” w Przemyślu (ul. Grodzka 11). O książce i kulisach jej powstawania opowie autor, dziennikarz „Rzeczpospolitej” Tomasz Krzyżak. Obecny będzie także bohater publikacji, czyli metropolita przemyski. W trakcie spotkania będzie również możliwość zakupu książki.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Czy będzie tłumaczył dlaczego został księdzem. Może słowa "pedofilia w kościele jest przez rodziców i dzieci. ....." wynikają z jego rodzinnych doświadczeń i szukał tam miłości, tak wnikliwie. że aż został biskupem?
Ciekawe, czy "historię" z Ustrzyk Dolnych, też przytoczył w tej "biografii"???... Żenada!!!
Kolejny sposób na interes... kogo obchodzi Twój życiorys, manipulancie. Bojkotować
Czy będzie tłumaczył dlaczego został księdzem. Może słowa "pedofilia w kościele jest przez rodziców i dzieci. ....." wynikają z jego rodzinnych doświadczeń i szukał tam miłości, tak wnikliwie. że aż został biskupem?
Ciekawe, czy "historię" z Ustrzyk Dolnych, też przytoczył w tej "biografii"???... Żenada!!!
Kolejny sposób na interes... kogo obchodzi Twój życiorys, manipulancie. Bojkotować