Reklama

Problematyczne dojście

07/10/2025 07:16

– Złożyłem niedawno wizytę w przemyskim sądzie i okazuje się, że nie sposób się dostać do budynku pieszo od strony ulicy Mickiewicza, a jedynie od Dworskiego. To powoduje, że trzeba mocno nadkładać drogi, a wiele osób nie wie o takich utrudnieniach. Podobno problemem są strome schody zlokalizowane właśnie przy wejściu do gmachu od Mickiewicza. Wcześniej takie dojście od tej strony było, a schody moim zdaniem nie powinny stanowić przeszkody, wystarczyłoby zrobić podjazdy. Według mnie to kwestia istotna dla osób starszych, na przykład tych, którzy do Mickiewicza dojechali wcześniej autobusem, a potem muszą pokonać spory odcinek, żeby dojść do celu

– komentuje mieszkaniec.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama