– Dużo jeżdżę samochodem po mieście. I niemal za każdym razem, gdy znajduję się na skrzyżowaniu ulic Kopernika i Krasickiego, dochodzę do tych samych wniosków. Moim zdaniem nie jest to najbardziej udane rozwiązanie komunikacyjne. Kierowcy wyjeżdżającemu z Kopernika czasem trudno jest dostrzec, jak wygląda sytuacja na drodze. Być może to wynik tego, że nie ma w okolicy tutejszej przychodni porządnego parkingu i ludzie zostawiają auta w niedalekiej odległości od skrzyżowania, ograniczając tym samym innym widoczność. Ponadto na wysokości przychodni ciężko jest się wyminąć dwóm jadącym z naprzeciwka autom, bo wiecznie stoją przy ulicy zaparkowane samochody. Wyjeżdżając z Kopernika w Krasickiego też ma się mocno ograniczony widok, po części również za sprawą zaparkowanych na chodniku aut. Moim skromnym zdaniem ulica Kopernika powinna być jednak jednokierunkowa. Może to nieco polepszyłoby sytuację.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.zostawcie auta w domu to będzie lżej się poruszać wszystkim po Lubaczowie. 12 tyś. mieszkańców w tym ok. 3 000 poza granicami miasta, a na rynku w ciągu tygodnia przewijają się tysiące samochodów.
zostawcie auta w domu to będzie lżej się poruszać wszystkim po Lubaczowie. 12 tyś. mieszkańców w tym ok. 3 000 poza granicami miasta, a na rynku w ciągu tygodnia przewijają się tysiące samochodów.