– Na odcinku od bloku nr 22 przy Leszczyńskiego do ulicy Łukasińskiego, mniej więcej tam, gdzie znajdują się zjazdy do garaży i komórka, zlokalizowany jest mocno zniszczony fragment chodnika. Przez to, że nawierzchnia jest w tym miejscu fatalna, piesi zmuszeni są schodzić na jezdnię, co stwarza niebezpieczeństwo. Niedawno szłam ze sklepu z torbami pełnymi zakupów i zmuszona byłam tak właśnie zrobić. Odcinek do naprawy to jakieś 2 – 3 metry, a więc nie wymaga dużego nakładu finansowego, wydaje mi się więc, że przez wzgląd na bezpieczeństwo należałoby go poprawić
– sugeruje mieszkanka tamtych okolic.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze