– Na ulicy Glazera kierowcy zdają się nie pamiętać o obowiązującym tu ograniczeniu do 50 kilometrów na godzinę. Notorycznie obserwuję sytuację, gdy zjeżdżając z osiedla Rycerskiego w dół, szarżują, mocno dociskając pedał gazu. Kiedyś może dojść tu do tragedii. Stoi tu wprawdzie znak informujący o kontroli radarowej, ale nie widziałam w tym miejscu patroli, które sprawdzałyby prędkość, z jaką poruszają się samochody. Na Okrzei zamontowano w końcu progi zwalniające. Myślę, że takie rozwiązanie sprawdziłoby się także na Glazera i byłoby zbawieniem dla mieszkańców okolicznych bloków.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.progi? Zróbcie rondo koło śmietnika.
progi? Zróbcie rondo koło śmietnika.