Reklama

Przebadali 553 osoby. 21 oddało krew

„Ulica zdrowia” – comiesięczna akcja stanowiąca okazję do wykonania podstawowych badań – cieszy się w mieście nad Sanem sporym zainteresowaniem.

4 lipca na ul. Grodzkiej swój stan zdrowia skontrolowało 553 mieszkańców. 21 z nich udzieliło dodatkowo wsparcia Podkarpackiemu Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie, dzieląc się bezcennym darem życia.

Uczestnicy akcji otrzymali też ulotki z niezbędnymi informacjami dotyczącymi chorób odkleszczowych, a także ostrzegające i informujące o sposobach postępowania w przypadku poparzenia barszczem Sosnowskiego. W ramach przedsięwzięcia urzędu miejskiego, wpisującego się w program „Bezpieczny Jarosław”, w każdy pierwszy wtorek miesiąca, w godzinach od 9 do 12, można wykonać bezpłatnie badania słuchu i ciśnienia tętniczego krwi. Skorzystać z porad dietetycznych, pielęgniarskich, konsultacji kosmetycznych i badania stóp. Kolejne terminy to: 1 sierpnia, 5 września i 3 października.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości