Podobnie jak w latach ubiegłych koncerty w ramach dni im. Marii Turzańskiej odbędą w Sali Koncertowej Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Jarosławiu.
Zaplanowano je na dni od 29 lutego do 7 marca. Na scenie zaprezentują się: Orkiestra Kameralna Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach, Jacek Ścibor, Wojciech Świtały oraz Włodek Pawlik Trio. Szczegółów szukajcie na plakatach. Zapraszamy!

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze