Reklama

Przed południem przy basenie trudno o miejsce parkingowe

19/06/2016 09:14

– Zdarza mi się co jakiś czas korzystać z przemyskiej pływalni. Ponieważ po południu grafik jest obłożony, staram się w miarę możliwości zaplanować pływanie do południa. Niestety już kilkakrotnie napotkałem na problemy parkingowe. Wynikają one prawdopodobnie z sąsiedztwa urzędu gminy, bo urzędnikom zdarza się zostawiać auta na parkingu pływalni. W związku z czym dla klientów obiektu czasem brakuje miejsc.

Kiedyś sprawę rozwiązywała tablica „zakaz wjazdu” z informacją, że nie dotyczy on klientów basenu. W momencie wykonywania ścieżki rowerowej tablica niestety znikła i już nie wróciła we wspomniane miejsce. Moim zdaniem warto ją postawić ponownie, może ona ułatwi życie szukającym miejsca przy obiekcie – komentuje przemyślanin.


Przemyślanin
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama