Spektaklem zatytułowanym A to było tak... dzieci z Przedszkola nr 3 w Przemyślu uczciły 99. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.
Przedszkolaki pod kierunkiem nauczycielek: Doroty Tomaszewskiej, Teresy Bobko i Magdaleny Owsięgi-Antochów przygotowały patriotyczną ucztę dla ducha, podczas której zebrani goście usłyszeli pełną wzruszeń opowieść dziadka.
Dzięki niemu dzieci poznały odpowiedzi na wiele trudnych pytań, choćby to, czym jest wojna i jakie są jej konsekwencje? A także, co to jest niepodległość, kim był Józef Piłsudski i jaką rolę odegrał w odzyskaniu niepodległości? Podczas występu nie zabrakło też tradycyjnych pieśni patriotycznych i dostojnych tańców.
Zwieńczeniem wydarzenia był Mazurek Dąbrowskiego odśpiewany przez młodych aktorów i publiczność.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze