W sobotę, 21 maja, w przemyskiej Hali Sportowej odbyła się VII „Olimpiada Przedszkolaków”.
Wszystko było jak na prawdziwej olimpiadzie: znicz, medale, poszczególne drużyny wystąpiły w swoich strojach, a przede wszystkim panowała piękna, sportowa atmosfera. W siódmej edycji „Olimpiady Przedszkolaków” wzięły udział przedszkola numer: 2, 3, 4, 7, 9, 11, 12, 14, 16 oraz Niepubliczne Przedszkole „Kraina Odkrywców” i Publiczne Przedszkole Zgromadzenia sióstr Felicjanek.

fot.Jacek Szwic
Kopnąć piłkę, to niby nic trudnego, ale kopnąć na olimpiadzie to już wyczyn.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze