Reklama

Przejście jest, ale z bezpieczeństwem jest różnie

29/11/2024 07:55

– W pobliżu delikatesów w Ostrowie mamy od niedawna nowe, ładne przejście dla pieszych. W mojej opinii nie zostały tu jednak do końca zachowane względy bezpieczeństwa. Podczas wyjazdu z Ostrowa do prawoskrętu prowadzącego do Przemyśla nie widać jednak pieszych, którzy wchodzą na zebrę od strony delikatesów. Dzieje się tak dlatego, bo nie została zachowana zasada wymaganej odległości 5 metrów od linii łamanej, przechodzącej w prostą. Dlaczego tak się stało? Nie wiadomo. Oby nie doszło tu do jakiegoś nieszczęścia

– komentuje kierowca.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama