– W pobliżu delikatesów w Ostrowie mamy od niedawna nowe, ładne przejście dla pieszych. W mojej opinii nie zostały tu jednak do końca zachowane względy bezpieczeństwa. Podczas wyjazdu z Ostrowa do prawoskrętu prowadzącego do Przemyśla nie widać jednak pieszych, którzy wchodzą na zebrę od strony delikatesów. Dzieje się tak dlatego, bo nie została zachowana zasada wymaganej odległości 5 metrów od linii łamanej, przechodzącej w prostą. Dlaczego tak się stało? Nie wiadomo. Oby nie doszło tu do jakiegoś nieszczęścia
– komentuje kierowca.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze