10 stycznia, w godzinach od 10 do 14, policjanci spotkają się z seniorami i odpowiedzą na wszelkie zadane pytania dotyczące ich bezpieczeństwa. Przeszkolą też wolontariuszy.
Punkt konsultacyjny dla osób starszych zostanie zorganizowany w dniu finału WOŚP-u, 10 stycznia, w Komendzie Miejskiej Policji, przy ul. Bohaterów Getta 1 w Przemyślu. W godzinach od 10 do 14 policjanci spotkają się z seniorami, odpowiedzą na pytania i rozwieją wątpliwości dotyczące ich bezpieczeństwa. Oszustwa metodą "na wnuczka", "na policjanta" czy fałszywego pracownika administracji to najczęściej zgłaszane przestępstwa, których ofiarami padają starsi mieszkańcy miasta i powiatu przemyskiego.
W dniu finału policjanci wezmą też udział w odprawach z wolontariuszami, podczas których udzielą informacji w zakresie bezpiecznego kwestowania oraz poradzą, co robić w razie zagrożenia, na co uważać i kogo powiadomić o ewentualnych niepokojących zajściach.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
i to się chwali ada
Brawo dla nich!
O.K.