Reklama

Przemyscy strażnicy miejscy złapali zboczeńca na strychu

10/06/2015 08:45

1 czerwca strażnicy miejscy zatrzymali zboczeńca, który prawdopodobnie od kilku miesięcy grasował w różnych punktach miasta.

Teren cmentarza jest rozległy, my chodzimy w mundurach, więc jesteśmy z daleka widoczni, trudno też, żeby strażnicy legitymowali każdego mężczyznę w tym przedziale wiekowym, który przechodziłby w rejonie cmentarza – tłumaczy komendant.

Dwie minuty później strażnicy byli już w środku. Jak można się było spodziewać, koło okna na półpiętrze klatki schodowej nikogo już nie było. Strażnicy przeszukali kamienicę, poczynając od piwnic i dopiero na strychu znaleźli młodego mężczyznę. Był to 20-letni mieszkaniec Brzegu na Dolnym Śląsku, który czasowo przebywał w Przemyślu. Został on przekazany policji. 

Według psychiatrii ekshibicjonizm to rodzaj dewiacji seksualnej. Stan, w którym jedynym lub preferowanym sposobem osiągania satysfakcji seksualnej jest demonstrowanie swoich narządów płciowych lub aktywności, na przykład masturbacji, obcym osobom (najczęściej płci przeciwnej), które się tego nie spodziewają. Przy czym ekshibicjoniści nie zdradzają zamiaru współżycia seksualnego z mimowolnym świadkiem tej sytuacji, natomiast gwałtowna reakcja świadka (okazywanie strachu, szoku) zwiększa podniecenie obnażającego się. Ekshibicjonizm z racji swojego trudnego do uchwycenia charakteru oraz nie tak wysokiego stopnia szkodliwości społecznej nie podlega takiej penalizacji, jak w przypadku innych przestępstw seksualnych.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Dżony Wanienka - niezalogowany 2015-06-12 00:39:47

    No ale co on robił na tym strychu ? Bił konia ?!?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości