W ubiegłym tygodniu w Przemyskiej Bibliotece Publicznej odbyło się spotkanie z okazji jubileuszu 70-lecia tej instytucji. Była to okazja do przypomnienia historii i pochwalenia się działalnością w nowym gmachu.
Przemyśl 1947 rok. Dookoła jeszcze pozostałe po wojnie ruiny i dopiero powoli normalizuje się życie. Pierwszego marca zostaje otwarta Miejska Biblioteka Publiczna. 25 metrów kwadratowych w budynku ratusza, tam, gdzie dzisiaj mieści się klub „Niedźwiadek”. 1660 woluminów i 365 czytelników. Takie były początki, ale[paywall] już pod koniec roku księgozbiór liczył 2350 woluminów.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.zdrowia macku.pije kielicha dzisiaj.pozdrowienia z angli troche nudnej.skubi waj
zdrowia macku.pije kielicha dzisiaj.pozdrowienia z angli troche nudnej.skubi waj