Reklama

Przemyska Gala Taneczna [WIDEO]

07/10/2017 23:51

W sobotę, 7 października, w hali POSiR odbywała się Przemyska Gala Taneczna – XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla oraz Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Polskiego Towarzystwa Tanecznego.

Publiczność mogła obejrzeć tańce standardowe (walc angielski, wiedeński, tango, foxtrot i quickstep), tańce latynoamerykańskie (cha-cha, samba, rumba, paso doble, jive) oraz pokazy układów tanecznych.

Organizatorami byli: Przemyska Fundacja Rozwoju Tańca i Szkoła Tańca „A-Z” wraz z Przemyskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji, Okręgiem Podkarpackim PTT i Przemyskim Centrum Kultury „Zamek”.


pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama