W sobotę, 7 października, w hali POSiR odbywała się Przemyska Gala Taneczna – XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla oraz Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Polskiego Towarzystwa Tanecznego.
Publiczność mogła obejrzeć tańce standardowe (walc angielski, wiedeński, tango, foxtrot i quickstep), tańce latynoamerykańskie (cha-cha, samba, rumba, paso doble, jive) oraz pokazy układów tanecznych.
Organizatorami byli: Przemyska Fundacja Rozwoju Tańca i Szkoła Tańca „A-Z” wraz z Przemyskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji, Okręgiem Podkarpackim PTT i Przemyskim Centrum Kultury „Zamek”.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze