Reklama

Przemyska młodzież meczową eskortą kobiecej reprezentacji Polski w piłce ręcznej


16 października br. w Mielcu odbył się pierwszy mecz w eliminacjach do Mistrzostw Europy w piłce ręcznej kobiet, które odbędą się w przyszłym roku. Reprezentacja Polski rywalizowała ze Słowacją. Dziecięcą eskortą byli młodzi adepci szczypiorniaka ze Stowarzyszenia Rozwoju Sportu Przemyśl.


Reprezentacja Polski prowadzona przez Arne Senstada zmagania zaczęła od pewnej wygranej. Polki pokonały Słowację 28:20, pokazując skuteczną obronę i niezłą skuteczność. Świetnie zaprezentowała się m.in. była zawodniczka Eurobud JKS Jarosław Magda Balsam.

Przypomnijmy, że europejski czempionat odbędzie się w grudniu przyszłego roku w pięciu krajach: Polsce, Rumunii, Turcji, Słowacji i Czechach.

Fot. ZPRP

Po raz kolejny dzieci i młodzież ze Stowarzyszenia Rozwoju Sportu Przemyśl miała możliwość stworzyć dziecięcą eskortę naszej kadry narodowej.

Reklama

– Tym razem nasze dziewczęta i chłopcy miały zaszczyt wyprowadzać reprezentacje Polski i Słowacji. To bardzo cieszy. Ich udział w tym wydarzeniu był możliwy dzięki programowi Sportowy ORLEN w którym uczestniczą

– powiedział prezes SRS Robert Skawiński.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 20/10/2025 19:54
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama