Reklama

Przemyska uczelnia po raz 23. rozpoczęła nowy rok akademicki

12 października uroczyście zainaugurowano nowy rok akademicki w Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Przemyślu. Oficjalny start kolejnego etapu w życiu żaków był okazją do wyliczenia sukcesów placówki, przyjęcia w szeregi studentów nowych członków i wręczenia wyróżnień. Uczczono też pamięć zmarłej w lipcu tego roku dr Edyty Guty, prof. PANS, dyrektor Instytutu Ochrony Zdrowia.

– Studiowanie to nauka samodzielności i odpowiedzialności za własny rozwój intelektualny i profesjonalny – za swoje życie. Jednocześnie to najlepszy czas w życiu, ale jest to czas, którego nie można zmarnować – zwrócił się do zgromadzonych w auli Kolegium Wschodniego akademickich debiutantów rektor PANS prof. Paweł Trefler.

 

Słowa otuchy do młodszych kolegów, rozpoczynających dopiero swoją przygodę z uczelnią, skierowali też...

Płatny dostęp do treści

Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się

Pozostało 84% tekstu do przeczytania.

Wykup dostęp
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama