Narciarze i snowboardziści nareszcie się doczekali. Stok uruchomiony na dobre, trwa białe szaleństwo. Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji uruchomił trasę nr 3. Warunki do szusowania są świetne, mróz trzyma jak należy. Nie przegapcie, takiej zimy nie było dawno.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Jest szansa, że stok zarobi na siebie. Narciarze! Do roboty!
A śnieg z Miasta wywozic na stok to beda same oszczednosci
Mądrego to aż miło poczytać. Wojtek na to w życiu nie wpadnie.
Przychylam sie.Moze nas ktos zadrudni jako doradcow?
Ty już jesteś zatrudniona jaka radna i gówno robisz.
Nie pasuja ci moje wpisy., To pozdrow od nas gospodarza i spytaj go co mamy z tym sniegiem.Ty napewno wiesz, bo kto bedzie wiedzial jak nie ty?
To może zrób coś dla tego miasta. Dostajesz co miesiąc kasę, żeby nic nie robić. Dzieci w przedszkolu, a ty przy kawce jak ostatnia żmija knujesz. ZRÓB COŚ POZYTYWNEGO WRESZCIE!
Do MK.Dlaczego stok nie jest ratrakowany.Nie macie czym?Sprzetu tez nie ma?To jak zjezdzac?Jestem na stoku.AL masz racje.Jest ciezko
Wreszcie, od momentu powstania stoku, prześladował go pech. Wszyscy na narty!
Ty w końcu Dorn czy Anka? Ty na stoku? W ortalionie?
A dlaczego miasto nie jest odśnieżane? G.... oszczędności. Tylko dziadowac nasz Prezydent potrafi.
Mamy swój stok.Jak przyjemnie jak widzieć radosnych szkrabow wraz z rodzicami i przyjaciółmi na naszym stoku.Miasto żyje.Zimowy salon funkcjonuje na pełnych obrotach.Miło jest patrzeć jak wszyscy przestrzegają reżimu sanitarnego.I co najważniejsze wszystko na miejscu.Nie jest tak wesoło jak w Zakopanem ale tam jak głosi plotka odbywa sie tam krajowy kilkutysięczny zjazd rodzinny Pawłowiczów.Jako uprzywilijowani beztrosko tańczą na ulicach bez masek,wywołują oczywiście burdy uliczne,przecież im wolno.Są wyjatkowo agresywni i wulgarni nawet w stosunku do policji ale to dziedziczna cecha tej rodziny Nasz stok to skarb gdzie zażywamy ruchu i swobody i tez w swoim gronie pozbawieni wątpliwych przywilejów jakie przysługują niektórym z naszych wybrańców i ich rodzinom.Ale to dobrze.A tym co stok tak bardzo przeszkadza też proponuje w ramach dotlenienia ruch z łopatą przy odśnieżaniu miasta.
Wszystko fajnie, tylko z parkingiem porażka. Można uruchomić parking dolny i puścić co pól godziny MZK na górę - przynajmniej w weekend (dolny wyciąg bez ważnego przeglądu). Dzięki temu może na górze byłoby trochę luźniej.
Tadeuszu jesteś jedną z najbardziej rozsadnych osób na forum ŻP. Bez hejtu i pogardy, trzeba pisać racjonalnie a nie rzucać jadem na lewo i prawo jak tutaj wielu. Cieszy to że wreszcie stok funkcjonuje tak jak powinien i zarobi na swoje utrzymanie a nawet wyjdzie na plusie z korzyścią dla kasy miasta.
Wyobrażasz sobie wszystko zapięte na ostatni guzik.To totalna nuda, brak pola do wyobraźni i działania.A tak to jest nawet temat do zwyczajnego ponarzekania
Następny bardzo rozsądny pomysł! Wojtek na to w życiu by nie wpadł.
Do AP.Chyba sobie kpisz.Jedź do Rzeszowa i zobacz jak wszystko zasypane jest po pas.
Nie ma pieniędzy na przegląd dolnego wyciągu, czy jest inny powód braku przeglądu. Wyciąg przemyski ma 15 lat i zdaje się że kupiony był jako używany czy po remoncie. Zapytam, kiedy kończy się resurs wyciągu i co będzie jak trzeba będzie go poddać kolejnemu remontowi generalnemu, ile to będzie kosztować.
Do Hipcio.Jak kazde urzadzenie nosne linowe podlega Dozorowi technicznemu i w przypadku kolei linowej przeglady odbywaja sie dwa razy do roku i Dozór dopuszcza do uzytkowania lub nie.Dolna kolej jest zakupiona w lepszym stanie technicznym,ale górna przy zakupie nadawała sie tylko do huty.Cud,ze jeszcze kreci i tylko czekac jak dojdzie do tragedii na przewojówce
Jest szansa, że stok zarobi na siebie. Narciarze! Do roboty!
A śnieg z Miasta wywozic na stok to beda same oszczednosci
Mądrego to aż miło poczytać. Wojtek na to w życiu nie wpadnie.