Reklama

Przemyski stok narciarski zatętnił życiem [WIDEO]

Narciarze i snowboardziści nareszcie się doczekali. Stok uruchomiony na dobre, trwa białe szaleństwo. Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji uruchomił trasę nr 3. Warunki do szusowania są świetne, mróz trzyma jak należy. Nie przegapcie, takiej zimy nie było dawno.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Obywatel - niezalogowany 2021-02-14 10:52:41

    Jest szansa, że stok zarobi na siebie. Narciarze! Do roboty!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    bzy - niezalogowany 2021-02-14 12:17:13

    A śnieg z Miasta wywozic na stok to beda same oszczednosci

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Ap - niezalogowany 2021-02-14 12:49:39

    Mądrego to aż miło poczytać. Wojtek na to w życiu nie wpadnie.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama