Reklama

Przemyskie muzeum nakręciło teledysk. W piątek premiera i koncert! [ZDJĘCIA]

Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej 22 bm., o g. 19, zaprasza na Scenę Bunkier, która stanie się miejscem wyjątkowego wydarzenia.

Po raz 1. w historii muzeum zostało producentem muzycznym i będzie promować artystów muzyków.

Występ Gosi Saraty z muzykami uświetni premierę wideoklipu, który kręcony był w Przemyślu w lipcu br.  A w nim: klimatyczne uliczki Starego Miasta, urokliwe kamienice, oryginalny pochyły Rynek i oczywiście przemyski niedźwiadek, a do tego wątek miłosny.

Gosia to studentka wokalistyki jazzowej na Wydziale Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego, zdobywczyni 1. miejsca w 44. Konkursie Wokalistów Jazowych w ramach 35. Festiwalu Jazz na Kresach. Artystka obecnie pracuje nad swoim pierwszym autorskim albumem. Przybywajcie!


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Felek - niezalogowany 2017-09-24 14:13:15

    To teraz Muzeum to taki PGE  Narodowy Przemyśla-kiedy kolejne gwiazdy ...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    scenabunkier - niezalogowany 2017-09-25 17:35:35

    Już wkrótce .... A tymczasem zapraszamy do oglądania videoclipu: www.youtube.com/watch?v=IpxIjoexzXQ

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    lll - niezalogowany 2017-09-29 19:04:34

    Nie rzuca na kolana.Taki sobie.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama