Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej 22 bm., o g. 19, zaprasza na Scenę Bunkier, która stanie się miejscem wyjątkowego wydarzenia.
Po raz 1. w historii muzeum zostało producentem muzycznym i będzie promować artystów muzyków.
Występ Gosi Saraty z muzykami uświetni premierę wideoklipu, który kręcony był w Przemyślu w lipcu br. A w nim: klimatyczne uliczki Starego Miasta, urokliwe kamienice, oryginalny pochyły Rynek i oczywiście przemyski niedźwiadek, a do tego wątek miłosny.
Gosia to studentka wokalistyki jazzowej na Wydziale Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego, zdobywczyni 1. miejsca w 44. Konkursie Wokalistów Jazowych w ramach 35. Festiwalu Jazz na Kresach. Artystka obecnie pracuje nad swoim pierwszym autorskim albumem. Przybywajcie!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.To teraz Muzeum to taki PGE Narodowy Przemyśla-kiedy kolejne gwiazdy ...
Już wkrótce .... A tymczasem zapraszamy do oglądania videoclipu: www.youtube.com/watch?v=IpxIjoexzXQ
To teraz Muzeum to taki PGE Narodowy Przemyśla-kiedy kolejne gwiazdy ...
Już wkrótce .... A tymczasem zapraszamy do oglądania videoclipu: www.youtube.com/watch?v=IpxIjoexzXQ
Nie rzuca na kolana.Taki sobie.