Reklama

Przemyskie Orlęta – na terenie batalionu strzelców powstał mural

Trzyczęściowy mural powstał na ścianie jednego z budynków 5. Batalionu Strzelców Podhalańskich w Przemyślu.

Dzieło na podstawie starych fotografi stworzył Arkadiusz Andrejkow. Artysta jest absolwentem Wydziału Sztuki Uniwersytetu Rzeszowskiego, gdzie w 2010 uzyskał dyplom w pracowni malarstwa Marka Pokrywki. W 2017 roku otrzymał stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na realizację projektu „Cichy Memoriał”. Brał udział w kilkunastu wystawach indywidualnych i kilkudziesięciu zbiorowych na terenie kraju.

Zleceniodawcą pracy jest Kuratorium Oświaty w Rzeszowie.


fot.Arkadiusz Andrejkow
Pierwsza część muralu powstałą 30 paździenrika.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    DZIĘKUJEMY - niezalogowany 2020-11-03 19:49:18

    Cześć i Chwała BOHATEROM!!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    DZIĘKUJEMY - niezalogowany 2020-11-03 19:52:44

    Cześć i Chwała BOHATEROM!!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości