Reklama

Przemyśl na ogólnopolskiej trasie koncertowej „Lubię wracać tam. Nowe aranżacje polskiej piosenki”

Koncert z całą feerią barw, przesycony pięknymi dźwiękami i emocjami, które przepełnią serca widzów i poruszą najczulsze struny ich wrażliwej na artyzm duszy, odbędzie się w niedzielę, 8 września, o g. 16 w Przemyskim Centrum Kultury i Nauki Zamek.

Znakomici soliści znani z takich programów, jak The Voice of Poland czy Szansa na Sukces, Zespół Wokalny, Orkiestra Sebastiana Sikory wystąpią z takimi przebojami, jak: „Śpij kochanie, śpij”, „Prawy do lewego”, „Mój przyjacielu”, „Słodkiego miłego życia”, „Nie dokazuj” czy „Babę zesłał Bóg”. Bilety można zakupić na stronach kulturalnykoneser.pl oraz biletyna.pl.

UWAGA KONKURS!

Dla naszych Czytelników organizatorzy przygotowali w ramach konkursu 2 podwójne, darmowe bilety! Wystarczy zadzwonić do naszej redakcji w czwartek, 29 sierpnia, o g. 11 (16 670 22 00 wewn. 60) i podać hasło: „Lubię wracać tam, gdzie byłem”. Kto pierwszy, ten lepszy!

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 28/08/2024 07:59
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości