Reklama

Przemyśl odwiedzili ministrowie resortów spraw zagranicznych 4 krajów [ZDJĘCIA]

8 kwietnia odbyła się robocza wizyta w Bieszczadzkim Oddziale SG w Przemyślu.

Spotkaniu przewodniczył prof. Zbigniew Rau, minister spraw zagranicznych RP (urzędujący przewodniczący OBWE) oraz ministrowie spraw zagranicznych Szwecji Ann Linde, Republiki Macedonii Północnej Bujar Osmani oraz Ukrainy Dmytro Kułeba wraz z delegacjami.

O sytuacji na granicy opowiadał natomiast gen. bryg. SG Andrzej Popko, Komendant Bieszczadzkiego Oddziału SG. 


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama