Ekipa filmowa Telewizji Polskiej oraz Techfilm wracają do Przemyśla. Przez kilkanaście dni trzeba będzie się liczyć z utrudnieniami w ruchu w okolicy starówki.
17 marca br. w godzinach: 6:00 - 23:59
- zajęcie miejsc parkingowych przy ul. Rejtana, ul. Bibliotecznej, ul. S.
Niewiadomskiego, parkingu na skrzyżowaniu ul. J. Słowackiego i ul. Przemysława
18 marca br. w godzinach: 00:00 - 23:59
- zamknięcie ul. Bibliotecznej (cały odcinek)
- zajęcie miejsc parkingowych przy ul. Rejtana, ul. S. Niewiadomskiego, ul. Biskupa J.
Śnigurskiego, ul. Władycze, parkingu na skrzyżowaniu ul. J. Słowackiego i ul. Przemysława
19 marca br. w godzinach: 00:00 - 23:59
- zamknięcie ul. Komisji Edukacji Narodowej (cały odcinek) i ul. Władycze (odcinek
od ul. Biskupa J. Śnigurskiego do pl. Czackiego)
- zajęcie miejsc parkingowych ul. Biskupa J. Śnigurskiego
20 marca br. w godzinach: 00:00 - 23:59
- zamknięcie ul. Komisji Edukacji Narodowej (cały odcinek) i ul. Władycze (odcinek
od ul. Biskupa J. Śnigurskiego do pl. Czackiego)
- zamknięcie ul. Asnyka (cały odcinek)
- zajęcie miejsc parkingowych przy ul. Katedralnej i ul. Biskupa J. Śnigurskiego
21 marca br. w godzinach: 00:00 - 23:59
- zamknięcie ul. Asnyka (cały odcinek), ul. Katedralnej (odcinek od pl. Katedralnego do
pl. Czackiego)
- zajęcie miejsc parkingowych przy ul. Biskupa J. Śnigurskiego
22 marca br. w godzinach: 00:00 - 23:59
- zamknięcie ul. Asnyka (cały odcinek), ul. Katedralnej (odcinek od pl. Katedralnego do
pl. Czackiego)
- zajęcie miejsc parkingowych przy ul. Biskupa J. Śnigurskiego
23 marca br. w godzinach: 00:00 - 23:59
- zamknięcie ul. Asnyka (cały odcinek)
- zajęcie miejsc parkingowych przy ul. Biskupa J. Śnigurskiego, ul. Grodzkiej, parkingu
przy Rynek 13
24 marca br. w godzinach: 00:00 - 23:59
- zamknięcie ul. Asnyka (cały odcinek), ul. Grodzkiej (odcinek od ul. P. Kmity do ul. A.
Fredry)
- zajęcie miejsc parkingowych przy ul. Basztowej oraz zajęcie parkingu przy ul. Rynek
13 oraz przy pl. Legionów
25 marca br. w godzinach: 00:00 - 23:59
- zamknięcie części pl. Legionów
- zajęcie miejsc parkingowych wzdłuż ul. Grodzkiej
26 marca br. w godzinach: 00:00 - 23:59
- zamknięcie części pl. Legionów
- zajęcie miejsc parkingowych wzdłuż ul. Grodzkiej, ul. Władycze, ul. Biskupa J. Śnigurskiego
27 marca br. w godzinach: 00:00 - 23:59
- zamknięcie ul. Komisji Edukacji Narodowej (cały odcinek) i ul. Władycze (odcinek
od ul. Biskupa J. Śnigurskiego do pl. Czackiego)
- zajęcie miejsc parkingowych przy ul. Biskupa J. Śnigurskiego
12 kwietnia br. w godzinach: 06:00 - 23:59
- zajęcie miejsc parkingowych wzdłuż pl. Katedralnego, ul. Biskupa J. Śnigurskiego
13 kwietnia br. w godzinach: 00:00 - 23:59
- zamknięcie ul. Zamkowej (odcinek od Św. Królowej Jadwigi do pl. Katedralnego) i
pl. Katedralnego
- zajęcie miejsc parkingowych przy ul. Biskupa J. Śnigurskiego, ul. Smolki (cały
odcinek)
14 kwietnia br. w godzinach: 00:00 - 23:59
- zamknięcie ul. Smolki (cały odcinek)
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Woow.Tak tylko dodam, że za tydzień 23 marca w sobotę odbędą się gdzieś na terenie Przemyśla zdjęcia do serialu Wataha.
tak zapytam czy miasto ma jakiś profit/kasę/ za to?
Miasto napewno coś z tego ma, tylko ciekawe czy ktoś pomyślał o mieszkańcach tych ulic? najlepiej zakazać im z domu wychodzić bo wielka ekipa filomwa przyjechała....
Woow.Tak tylko dodam, że za tydzień 23 marca w sobotę odbędą się gdzieś na terenie Przemyśla zdjęcia do serialu Wataha.
i to jest to
tak zapytam czy miasto ma jakiś profit/kasę/ za to?