Tegoroczna zima zachwyca bielą. ALe ponadnormatywne opady śniegu w ostatnim czasie dały się we znaki zmotoryzowanym. Problemy z parkowaniem, nieustanne odkopytanie własnych 4 kółek... W Przemyślu bywało i tak ⬇⬇⬇
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Na dzień dzisiejszy jestem zaskoczony sprawnościa służb odpowiedzialnych za odśnieżanie.Mozna powidzieć,ze dopadł nas prawdziwy kataklizm i o dziwo wszystko kręci sie prawie normalnie.Tak tak nie ma możliwości zaparkowania gdziekolwiek w centrum.Przejścia ,przystanki, chodniki sprawnie odgarniane.Jedyny poszkodowany to nasze ukochane samochodziki i to nam przeszkadzać spokojnie zasnąć.
teraz widać które to wraki do usunięcia
Przepraszam bardzo, Pan w Przemyślu mieszka? Bo mam wrażenie że pisze Pan o innym mieście.
Nie było w tym roku jakiś specjalnie wielkich opadów śniegu. Owszem, jest go więcej niż w tamtym roku. Bywały jednak czasy, że mieliśmy zimy w których śnieg padał częściej i więcej go było. I miasto jako tako (jak na standardy polskich służb drogowych) sobie z tym radziło. To z czym mamy do czynienia obecnie to konsekwencja słabego przygotowania do zimy (być może przez oszczędności). Każdy kto ma posesję wie, że z odśnieżaniem nie czeka się aż przestanie padać a zalegający śnieg wywozi się na bieżąco.
Ja myślę, że to taki żarcik ze strony pana Tadeusza.
Coś Pan Prezydent Bakun zawiódł.Jaki ten Choma był ale przynajmniej miasto wyglądało było zadbane zarówno w zimie jak i w lecie.Zero organizacji wszystko z
Polegniecie Wojciechu w wyborach przez nieodśnieżanie Przemyśla .
Dlaczego tylko zdjecia z centum???Pokażcie boczne uliczki i inne osiedla.Dlaczego nie odbieraja smieci????
Całe miasto jest praktycznie nieprzejezdne i wzorem "włodarza" miasta zarządcy osiedli nie mają ochoty się zająć odśnieżaniem. Te wszystkie koparki i wywrotki, które kursują po mieście to chyba tylko po to żeby mieszkańcom mydlić oczy. Ale cóż prezydent z miastem nie wiele ma do czynienia i chyba - mimo, że już nim jest trochę - nie ogarnął jeszcze, że ma podległe spółki i wydziały które może rozliczyć z wykonywania swoich obowiązków. W lecie przeszkadza susza, na wiosnę i jesień liście i deszcz, a zimą śnieg - ma pecha gościu.
A może media zainteresują się dlaczego na Osiedlu Rycerskim jedne parkingi i drogi dojazdowe można odśnieżyć, a nawet wywieźć śnieg (13a, 15) - ciekawe kto ma tam mieszkania - a pozostała część osiedla jest nieprzejezdna. Warto wybrać się na to osiedle z aparatem lub kamerą.
Czyli w zasadzie wszystko w porządku. Winna bida, śnieg i mróz. To po co nam taki Prezydent skoro jest jak jest i lepiej nie będzie. Na pewno o to chodziło gdy ogromna większość mieszkańców wybierała go na to stanowisko?
Wybrano go na zasadzie sprzeciwu, powiedzenia dużego NIE kandydatom PiS- u i PO. kto miał trochę oleju w głowie to musiał wiedzieć że przy takim stanie finansów miasta nic nie jest w stanie zrobić.Patrząc na sprawę rozsądnie należało wybrać kandydata PiS-u, miałby pomoc ze strony samorządu wojewódzkiego oraz rządu .Widać teraz dokładnie jak rząd pisowski wspiera miasta gdzie rządza ich ludzie.Jest jak jest, Przemyśl to nie Poznań, Wrocław czy Kraków aby mieszkańców było stać na niezależność prezydenta.Inna sprawa że kandydat PiS-u miał fatalnych doradców w kampanii wyborczej. beznadziejnie ją przeprowadzono, ale takie jest to zaplecze partyjne w naszym mieście.
Przypominam wszystkim rozszczeniowym i niezadowolonym z obecnie sprawujących władzę w Przemyślu. MIASTO PRZEMYŚL JEST MOCNO ZADŁUŻONE I TE DŁUGI TRZEBA ODDAĆ. Dlatego większość decyzji jest podejmowana pod reżimem finansowym. Więc przestańcie skomleć i zrozumcie że stan finansów miasta ma wpływ na wszystko także na prace porządkowe.
Poprzednik zostawił ogromne długi które trzeba teraz spłacić. Teraz trzeba oszczędzać na wszystkim
A ponieważ miasto "jest mocno zadłużone i te długi trzeba oddać" w pierwszej kolejności dano pracownikom urzędu podwyżki ponad 10% a pracownikom POSIR w grudniu nagrody.
Tajoj czyżbyś był zwolennikiem pomysłu Pinokia że ludzie mają robić za miskę ryżu? To chyba pierwsza podwyżka od kiedy rządzi Bakun. Wszystko drożeje a urzędnicy też kokosów nie zarabiają. Co do nagród nie mam pojęcia na jakich zasadach zostały przyznane... ale same podwyżki są słuszne.
Żyjemy w zidiociałym, debilnym kraju. A jest tak dlatego że mamy bezgranicznie głupie społeczeństwo zdolne do takiego wyboru a później do zaakceptowania tego ze jest okradane ze wszystkiego, w tym z godności. Więcej szkoda pisać.
Oczywiście ulica Smolki jest baaaaardzo istotna dla naszego miasta i to dlatego wywożono z niej śnieg, ważniejszych ulic nie ma :) Czyżby radny M dbał o swoich dawnych znajomych i miejsce gdzie powstał mural z okupantem ?
To trzeba było jasno to ludziom w czasie kampanii powiedzieć. A nie mamić mrzonkami o tysiącach inwestorów i wielkich perspektywach. Mniej by było rozczarowanych obecnym Prezydentem. Co innego mówiliście w kampanii a co innego teraz. Gdyby ludzie wiedzieli na jaką beznadzieja głosują, na pewno inaczej by wybrali.
W którym miejscu w Rynku jest budynek widoczny na fot. 2 i 5 i gdzie na ul. Dworskiego są delikatesy Piotruś Pan uwiecznione na fot. 7?
Choma do spółki ze swoimi towarzyszami z PiS i kościołem zostawił przemyską kasę pustą wraz z zobowiązaniami na długie lata. Choma powinien siedzieć, tymczasem PiS załatwia mu posadki
A konkretnie za co powinien siedziec? Skoro tak piszesz to chyba wiesz co robisz?
mieszkaniec miasta a Choma to nie było dziecko Pisu, dlaczego zostawił miasto tak zadłużone.. Miał wszelakie poparcie na każdym szczeblu to czemu mu kolesie miasta nie oddłużyli aby Hamryszczak miał czyste konto...to tak nie działa że Ci dadzą , Bakun spłacił w 2 lata tyle co poprzednik nie był w stanie zrobić w 4...
NIE abderyto! NIE! Nie pisz popaprańcu bzdur! Jeden uczynny odśnieża i wywozi pryzmy śniegu z WSZYSTKICH parkingów na Rycerskim!!! DARMO!!! Swym prywatnym sprzętem. Twoje insynuacje świadczą o twym zwyrodnieniu intelektualnym! A propos - rusz dupę i pomóż....
Na dzień dzisiejszy jestem zaskoczony sprawnościa służb odpowiedzialnych za odśnieżanie.Mozna powidzieć,ze dopadł nas prawdziwy kataklizm i o dziwo wszystko kręci sie prawie normalnie.Tak tak nie ma możliwości zaparkowania gdziekolwiek w centrum.Przejścia ,przystanki, chodniki sprawnie odgarniane.Jedyny poszkodowany to nasze ukochane samochodziki i to nam przeszkadzać spokojnie zasnąć.
teraz widać które to wraki do usunięcia
Przepraszam bardzo, Pan w Przemyślu mieszka? Bo mam wrażenie że pisze Pan o innym mieście.