Reklama

Przemyśl: Śnieg kontra samochody [ZDJĘCIA]

Tegoroczna zima zachwyca bielą. ALe ponadnormatywne opady śniegu w ostatnim czasie dały się we znaki zmotoryzowanym. Problemy z parkowaniem, nieustanne odkopytanie własnych 4 kółek... W Przemyślu bywało i tak ⬇⬇⬇

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Tadeusz - niezalogowany 2021-02-16 11:02:03

    Na dzień dzisiejszy jestem zaskoczony sprawnościa służb odpowiedzialnych za odśnieżanie.Mozna powidzieć,ze dopadł nas prawdziwy kataklizm i o dziwo wszystko kręci sie prawie normalnie.Tak tak nie ma możliwości zaparkowania gdziekolwiek w centrum.Przejścia ,przystanki, chodniki sprawnie odgarniane.Jedyny poszkodowany to nasze ukochane samochodziki  i to nam przeszkadzać spokojnie zasnąć.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    chichotek - niezalogowany 2021-02-16 11:14:51

    teraz widać które to wraki do usunięcia

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    misia - niezalogowany 2021-02-16 11:49:40

    Przepraszam bardzo, Pan w Przemyślu mieszka? Bo mam wrażenie że pisze Pan o innym mieście.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości