Przemyscy i jarosławscy radni Platformy Obywatelskiej, jej członkowie i sympatycy oraz przedstawiciele Nowoczesnej, Komitetu Obrony Demokracji i Rebeliantów Podkarpackich wzięli udział w sobotnim, 12 maja br., Marszu Wolności w Warszawie.
Do stolicy pojechali razem członkowie PO z Przemyśla, Jarosławia i Przeworska oraz wszyscy, którym bliskie są wartości demokratyczne i europejskie. W marszu udział wzięli m.in.: przemyscy radni Ewa Sawicka, Wojciech Błachowicz i Tomasz Schabowski, wiceprzewodniczący Rady Miasta Jarosławia i szef tamtejszych struktur PO Szczepan Łąka, członkowie KOD-u, Nowoczesnej i Rebeliantów Podkarpackich.
Przyjezdnych przywitał na miejscu przemyski poseł Marek Rząsa (PO). Marsz Wolności rozpoczął się na rondzie de Gaulle’a. Po przemówieniach jego uczestnicy ruszyli traktem królewskim, Nowym Światem i Krakowskim Przedmieściem na plac Zamkowy. Tam miał miejsce finał marszu, podczas którego przemawiali m.in. liderzy ugrupowań opozycyjnych. Również tu odbył się koncert wieńczący wydarzenie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.No PISoBOLSZEWII bym o to nie POsądzał:
Słusznie : http://www.newsweek.pl/polska/spoleczenstwo/faszystowskie-hasla-na-marszu-niepodleglosci,artykuly,418868,1,1,1.html
i ta qrwa na prezydenta chce startować ?
wyrzućcie jad z serca wtedy będziecie wolni od swych demonów
Hasler, durniu, i gdzie te "faszystowskie" hasła?
A kto opłacał ten wyjazd????
no niema się czym chwalić
No PISoBOLSZEWII bym o to nie POsądzał: