Reklama

Przemyślanie na Marszu Wolności [ZDJĘCIA]

Przemyscy i jarosławscy radni Platformy Obywatelskiej, jej członkowie i sympatycy oraz przedstawiciele Nowoczesnej, Komitetu Obrony Demokracji i Rebeliantów Podkarpackich wzięli udział w sobotnim, 12 maja br., Marszu Wolności w Warszawie.

Do stolicy pojechali razem członkowie PO z Przemyśla, Jarosławia i Przeworska oraz wszyscy, którym bliskie są wartości demokratyczne i europejskie. W marszu udział wzięli m.in.: przemyscy radni Ewa Sawicka, Wojciech Błachowicz i Tomasz Schabowski, wiceprzewodniczący Rady Miasta Jarosławia i szef tamtejszych struktur PO Szczepan Łąka, członkowie KOD-u, Nowoczesnej  i Rebeliantów Podkarpackich.

Przyjezdnych przywitał na miejscu przemyski poseł Marek Rząsa (PO). Marsz Wolności rozpoczął się na rondzie de Gaulle’a. Po przemówieniach jego uczestnicy ruszyli traktem królewskim, Nowym Światem i Krakowskim Przedmieściem na plac Zamkowy. Tam miał miejsce finał marszu, podczas którego przemawiali m.in. liderzy ugrupowań opozycyjnych. Również tu odbył się koncert wieńczący wydarzenie.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    stan - niezalogowany 2018-05-20 18:35:29

    A kto opłacał ten wyjazd????

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    niePOsraniec - niezalogowany 2018-05-20 19:38:41

    no niema się czym chwalić

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    hasler - niezalogowany 2018-05-20 20:07:02

    No PISoBOLSZEWII bym o to nie POsądzał:

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama