Mieszkańcy Lubaczowa już jutro muszą przygotować się na 6 h przerwe w dostawie wody.
Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Lubaczowie poinformował, że w niedzielę 28.02. w godzinach 00.00 - 06.00 na terenie całego miasta nastąpi przerwa w dostawie wody, spowodowana koniecznością przeprowadzenia prac konserwatorskich na stacji uzdatniania wody.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze