Przez trzy kolejne niedziele bazylika pw. Ducha Świętego będzie rozbrzmiewać wyjątkową muzyką.
Zadbają o nią artyści, którzy wystąpią z repertuarem Mozarta, Pachelbela, Bacha, Albinioniego, Chaminadego, Schuberta czy Francka. Niezapomnianych koncertów będzie można wysłuchać co tydzień od g. 19.15.
Nad całością czuwać będzie dyrektor artystyczna dr Wioletta Fluda-Tkaczyk. Zapraszamy!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze