Reklama

Przeworski Festiwal Muzyki Kameralnej i Organowej po raz trzeci

Przez trzy kolejne niedziele bazylika pw. Ducha Świętego będzie rozbrzmiewać wyjątkową muzyką.

Zadbają o nią artyści, którzy wystąpią z repertuarem Mozarta, Pachelbela, Bacha, Albinioniego, Chaminadego, Schuberta czy Francka. Niezapomnianych koncertów będzie można wysłuchać co tydzień od g. 19.15.

Nad całością czuwać będzie dyrektor artystyczna dr Wioletta Fluda-Tkaczyk. Zapraszamy!

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama