Reklama

Przeworskie słonie straciły swoje kwieciste szaty [ZDJĘCIA]

Na termometrach wskaźniki coraz niższe, nocami zdarzają się i bliskie zeru, dlatego rośliny zdobiące przeworskie słonie – eszewerię oraz begonię stalekwitnącą (siodło) – należało zabezpieczyć. Dziś, 15 bm., z pieczołowitością usuwali je pracownicy Przeworskiej Gospodarki Komunalnej. Bez obaw, rośliny przezimują w odpowiednich dla siebie warunkach, a wiosną wrócą jako piękna szata symbolu Przeworska.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości