Na termometrach wskaźniki coraz niższe, nocami zdarzają się i bliskie zeru, dlatego rośliny zdobiące przeworskie słonie – eszewerię oraz begonię stalekwitnącą (siodło) – należało zabezpieczyć. Dziś, 15 bm., z pieczołowitością usuwali je pracownicy Przeworskiej Gospodarki Komunalnej. Bez obaw, rośliny przezimują w odpowiednich dla siebie warunkach, a wiosną wrócą jako piękna szata symbolu Przeworska.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze