– Drugi odcinek drogi obwodowej został oddany już dobrą chwilę temu, ale nikt nie pomyślał o dopracowaniu szczegółów. No bo jak wytłumaczyć sytuację, że na wlocie przy ulicy Krakowskiej nadal nie zmieniono tablic kierunkowych. Mam wrażenie, że to jakaś kpina z kierowców. Liczę, ze wspomniane niedopatrzenie szybko zostanie naprawione i pojawią się właściwe tablice.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Zapomnieli też o chodniku na ul. Lotników na całej długości i ograniczeniach prędkości do 40. Na Lotników nie ma wypadków ani kolizji, a ustawiono ograniczenie jak na drodze osiedlowej. Policja to skrzętnie wykorzystuje i nabija budżet.
przy tej ulicy mieszka któraś tam WŁADZA
Na ulicy Chodkiewicza która wiedzie przez szczere pola 60 km/h to czysta kpina. Na wlotówkach w Rzeszowie jest więcej bo 70 km/h. Jakie tam są zagrożenia? Może jakaś statystyka wypadków. Chodzi o bezpieczeństwo czy nabijanie kasy za mandaty za absurdalne ograniczenia?
Zapomnieli też o chodniku na ul. Lotników na całej długości i ograniczeniach prędkości do 40. Na Lotników nie ma wypadków ani kolizji, a ustawiono ograniczenie jak na drodze osiedlowej. Policja to skrzętnie wykorzystuje i nabija budżet.
przy tej ulicy mieszka któraś tam WŁADZA
Jest szansa że w jesieni się to zmieni