Reklama

Przy obwodnicy o szczegółach zapomnieli

24/05/2015 10:00

– Drugi odcinek drogi obwodowej został oddany już dobrą chwilę temu, ale nikt nie pomyślał o dopracowaniu szczegółów. No bo jak wytłumaczyć sytuację, że na wlocie przy ulicy Krakowskiej nadal nie zmieniono tablic kierunkowych. Mam wrażenie, że to jakaś kpina z kierowców. Liczę, ze wspomniane niedopatrzenie szybko zostanie naprawione i pojawią się właściwe tablice.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    kiero - niezalogowany 2015-05-24 11:34:17

    Zapomnieli też o chodniku na ul. Lotników na całej długości i  ograniczeniach prędkości do 40. Na Lotników nie ma wypadków ani kolizji, a ustawiono ograniczenie jak na drodze osiedlowej. Policja to skrzętnie wykorzystuje i nabija budżet.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    ziomal - niezalogowany 2015-05-24 13:53:02

    przy tej ulicy mieszka któraś tam WŁADZA

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    tr - niezalogowany 2015-05-26 14:04:38

    Jest szansa że w jesieni się to zmieni

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama