Wolne tempo szczepień przeciwko COVID-19 i trudności ze znalezieniem wolnego terminu to nie jedyne problemy, jakie zgłaszają nam mieszkańcy. W ubiegłym tygodniu odebraliśmy sygnały od zaniepokojonych pacjentów, którzy otrzymali informację, że ich przychodnia zamierza się wycofać z prowadzenia szczepień. – Nie będziemy w stanie jednocześnie prowadzić szczepień i przyjmować pacjentów – wyjaśnia placówka i potwierdza, że nosi się z zamiarem rezygnacji z prowadzenia szczepień.
– Jestem jedną z tych osób, która w dniu rozpoczęcia zapisów na szczepienia dla grupy 70 plus stała w liczącej kilkadziesiąt osób kolejce pod drzwiami przychodni. Pierwszego dnia zapisów połączenie się z infolinią, która miała te zapisy usprawnić, graniczyło bowiem z cudem. Mimo to udało mi się jedynie dostać na listę rezerwową. A teraz się dowiaduję, że przychodnia, do której należę, w ogóle wycofuje się z prowadzenia szczepień. Mam 75 lat, 40 lat pracy i przez te wszystkie lata płaciłem składki na służbę zdrowia. Czuję się oszukany – podzielił się z nami swoimi odczuciami mężczyzna.
Jak dodał, jest osobą starszą i choć słyszał o możliwości zaszczepienia się w punkcie w Rzeszowie, ze względu na wiek i odległość wolałby to zrobić na miejscu, we własnej przychodni.
– Co w takim razie z listą, na którą się zapisałem? Czy teraz zostałem z niczym? – pyta.
O potwierdzenie lub zaprzeczenie tym informacjom poprosiliśmy dyrektor placówki lek. med. Liliannę Kędzierską. Okazuje się, że przychodnia rzeczywiście nosi się z zamiarem rezygnacji z prowadzenia u siebie szczepień. Ma to związek z rządowym rozporządzeniem ograniczającym zakres świadczonych przez lekarzy teleporad.
– Nasza decyzja wynika z nałożenia na lekarzy kolejnych obowiązków. Mamy przyjmować pacjentów osobiście w przychodni, co wydłuży nam czas pracy, a warunkiem prowadzenia punktu szczepień było świadczenie usług bez zakłóceń pracy przychodni. W momencie, kiedy zajmujemy się szczepieniami przeciwko COVID-19, nie jesteśmy w stanie jednocześnie zapewnić normalnej, ciągłej pracy przychodni. Jednak nie zostawiamy pacjentów samym sobie i odsyłamy ich do punktów mobilnych, gdzie są dość szybkie terminy – wyjaśnia.
– Ci, którzy dostali od nas terminy, zostaną zaszczepieni. Obecnie wyszczepiamy tych pacjentów, których mamy zapisanych do końca marca. Potem zostanie nam doszczepienie ich drugą dawką, więc te szczepienia najpewniej zakończymy w kwietniu. Nie mamy jednak takiej możliwości, żeby jednocześnie i normalnie pracować, i szczepić. Tym bardziej że niedługo zaczną się okresy urlopowe. Jeśli pacjent tego wymagał i tak był zapraszany do przychodni na wizytę bezpośrednią, tyle że teraz nawet porada dotycząca wyników badań musi się odbywać podczas osobistej wizyty pacjenta w przychodni – dodaje lek. med. L. Kędzierska.
Przypomina też sytuację ze stycznia br., kiedy pod przychodnią ustawił się sznur pacjentów. Już w momencie, kiedy prowadzone były zapisy dla pacjentów z grupy 80 plus, pula wolnych miejsc na szczepienia w placówce się wypełniła. 22 stycznia, kiedy ruszyły zapisy dla grupy 70 plus, zostały pojedyncze miejsca na szczepienia i na konkretny termin zapisało się dosłownie kilka osób z kolejki.
– Pacjenci w zasadzie wymusili na nas zrobienie listy rezerwowej, ale dostawali wówczas informację, że znalezienie się na niej nie gwarantuje im szczepienia, bo nie byliśmy w stanie umówić pacjenta na konkretny termin szczepienia, jeśli nie mieliśmy wystarczającej liczby szczepionek. Pacjentom z tej listy podajemy numery telefonów do mobilnych punktów szczepień, ale nie jesteśmy w stanie zadzwonić od razu do wszystkich. Jeśli więc ktoś nie otrzymał od nas takiej informacji, na pewno ją dostanie. Są to między innymi mobilne punkty rzeszowskiego „Medyka”, które znajdują się w okolicznych wioskach pod Przemyślem, na przykład w Kuńkowcach czy Ujkowicach – uspokaja.
Dyrektor przychodni „Laumed” dodaje, że w związku z problemami w dostawach szczepionek i dodatkowymi obciążeniami, które nakłada na lekarzy nowelizacja rozporządzenia ministra zdrowia z 5 marca br. w sprawie standardu organizacyjnego teleporady w ramach podstawowej opieki zdrowotnej, więcej przychodni rozważa wycofanie się z prowadzenia szczepień.
– Ostatnio mieliśmy umówionych pacjentów na poniedziałek, tymczasem otrzymaliśmy informację, że szczepionki dojadą jednak nie w poniedziałek, a we wtorek między 7.30 a 13. Około 12.30 odebraliśmy jednak informację, że szczepionka dotrze do nas w środę między 7.30 a 13. Na którą godzinę w takim razie umówić pacjentów? Ostatnio taka sytuacja skończyła się tym, że jeden z pacjentów pędził wezwany telefonicznie na szczepienie, przyszedł zmęczony i osłabiony i z przychodni karetką pojechał do szpitala – opisuje jedną z sytuacji lek. med. L. Kędzierska.
Ważne daty w marcu, harmonogram rejestracji na szczepienia:
18 marca – 20 marca rejestracja dla osób z rocznika 1952 – 1954,
22 marca – 24 marca rejestracja dla osób z rocznika 1952 – 1956,
25 marca – 27 marca rejestracja dla osób z grupy 70 +.
Według informacji podanych na stronach Ministerstwa Zdrowia, jeśli ktoś nie zapisze się we wskazanym czasie, będzie mógł to zrobić później. Podane terminy to czas przeznaczony tylko dla określonych roczników. Podział na mniejsze grupy seniorów ma zmniejszyć liczbę osób, które w danym czasie zgłaszają się do zapisów i pozwolić na uniknięcie kolejek.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Najlepiej żeby pacjenci sami się zaszczepili korzystając z teleporady? Szanowni lekarze skończcie z teleporadami i zacznijcie w końcu leczyć!
Cały rok siedzieli jak lordy za biurkami ,a teraz jak usłyszeli,ze maja wreszcie przyjmować pacjentów to już narzekania,że nakłada im się dodatkowe obowiązki,kpina i żenada ze strony lekarzy.Może postawili by się na miejscu biednego pacjenta,który najbardziej to wszystko odczuwa i nic jak zwykle nie ma do powiedzenia!!Czas to zmienić!!!!
Dodatki covid 19 zabrać zaraz się wezmą do pracy NFZ telelorady albo leczenie przez domofon a prywatnie zapraszamy i jak biedni ludzie mają nie umierać
Prywatnie to bez maseczki przyjmują do oporu do ostatniego pacjenta
masowe szczepienia to przestepstwo na zdrowiu publicznym i jednostek - wolnemedia.net
Jakich pacjentów . Przecież leczenie jest przez telefon .
Ta przychodnia to porażka. Aż dziwi fakt że nikt z NFZ tego jeszcze nie skontrolował. Jeżeli jest nie przyjmuje pacjentów bo to fakt , to po co zatrudnia tyle personeluPozdrawiam
mamy na wszystko wy.....e, buhahaha!!!
To się wypisz i znajdź sobie lepszą przychodnię, Rysiu...
Nieprawda. Jeśli jest ktoś chory może się zgłosić do lekarza w przychodni.Zamknięte są tylko poczekalnie - źródło zakażeń dla wielu osób siedzących tam godzinami...
Nie napinaj się tak. Więcej spokoju w codziennym życiu.Może modlitwa Ci pomoże, mamy Wielki Post...., pomyśl
Jeśli ktoś się będzie chciał zaszczepić to się zaszczepi w innym pkt. Jeśli rezygnują tzn, że za małe pieniądze dodatkowo za to dostają ( jak coś się nie opłaca - to po cholerę dopłacać np. za dodatkowe godziny pracy pielęgniarek) To ich sprawa. Jeśli płaci za usługi NFZ to robią to co jest w tej owiec z nimi. Fakt. Lekarze przyjmują prywatnie - ich sprawa i ich ryzyko...ale tak zapytam ilu z WAS ( pacjentów) prosi o paragon po wizycie prywatnej??? 1 na 50 albo i mniej...i tyle Wam powiem, że przyczyniacie się do tego, że nie płacą podatków od takich dochodów...Więc zamiast biadolić i jechać po innych zacznijcie od brania paragonu :D
do Marta Bzdury , chyba że jesteś zdrowy . jak chory to dzwoń sobie po pogotowie . Chorych nikt nie wpuszcza bo mogą mieć covid .
Niestety. Urzędnicy w znacznej mierze również zdalnie pracują.. Dobry pedagog to np stara się z każdym uczniem porozmawiać ( oczywiście przez komunikator/ tel) w- f ...a co Ty byś zrobił( a) gdybyś była nauczycurlem w-f w tym czasie? Podanie o zwolnienie? Więc siedzą na lekcji i albo rozmawiają z uczniami o sporcie czy jakiś formach ruchu/ odpoczynku albo każą pisać referat z tej dziedziny...Ludzie! Wszystkim jest ciężko. Sama pracuje od prawie roku w domu i to jak teraz mam przez to ( izolacja/ brak kontaktu/ brak rozrywki/ wyjść/ wycieczek/ wypadów/ odwiedzin rodziny z dalszych rejonów) tak ryje beret...że głowa mała. Tęsknię za rozmowa z drugim człowiekiem i tymi kontaktami międzyludzkimi...Nasze dzieci również. Kończą i zaczyna szkoły w znacznym stopniu on line... Będą aspołeczne i z dużymi problemami osobowościowymi...ale to nie przez nauczycieli , rodziców.. To przez ludzi, którzy trzymają ta pandemie na piedestale. Senatorowie ( często w "kwiecie" wieku, ministrowie , posłowie, urzędnicy wyższej rangi mówią i powtarzają PANDEMIA a ilu z nich ta pandemia zabrała? Ani jeden...więc albo faktycznie "złego licho nie bierze" albo pandemia jest dla tych co daleko od koryta siedzą :)
Ciekawe jak to jest ,że w innych przychodniach dają radę i opłaca im się i zależy im na pacjentach, w tych tak trudnych czasach. Czy w Laumedzie tylko kasa się liczy.? Głupie pytanie...prawda?
Luxmed nie szczepi, przychodnia na Słowackiego nie szczepi, nawet nie podjęli wysiłku żeby zacząć szczepienia, Laumed szczepi od stycznia. Jak się komuś nie podoba to wcale nie musi leczyć się w tej przychodni, nikt tam nikogo na siłę nie trzyma, jeżeli gdzie indziej jest lepiej to zmiencie lekarza. Moja Mama jest tam zapisana i zawsze jak się źle czuje to jest przyjęta osobiście. Ludzie przestańcie sączyć jad, ta pandemia chyba pozbawiła Was normalnych zachowań, skąd tyle nienawiści. Wstydźcie się! Co wy robicie żeby było lepiej
Do 185.239.43.6 To ma dużo szczęścia bo moją leczą telefonem
Ta przychodnia to porażka. Aż dziwi fakt że nikt z NFZ tego jeszcze nie skontrolował. Jeżeli jest nie przyjmuje pacjentów bo to fakt , to po co zatrudnia tyle personelu
najlepiej napisać..jak ci nie pasuje to idź do innej przychodni...nie liczy się to, że mnóstwo ludzi zaufało właśnie tym lekarzom , właśnie w Laumedzie......no i się zawiedli , a szczególnie starsze osoby.A wystarczy trochę dobrej woli , dobry grafik i organizacja i można to ogarnąć......sami kiedyś będziecie starsi.Mimo wszystko życzę wam abyście nie trafili do takiej przychodni.
Jak Ci nie odpowiada to zmień przychodnię i lekarza - najlepiej ponoć w Rzeszowie...
Nie narzekaj Klaro. Bo jeśli nie odpowiada mi np. jakiś sklep, to idę do innego, bo nie chcę się frustrować, czy cierpieć. Tak samo z przychodnią..., jak jest źle - szukamy i idziemy gdzie indziej...P. S. Młodzi lekarze do POZ się nie garną, a duża grupa obecnych lekarzy zbliża się do emerytury. Co powiesz?Organizacja? Dobra wola? Oj, mają jej baaaaaardzo dużo....
Droga Marto...akurat w tej przychodni lekarze nie zbliżają się do emerytury....i chyba nieporozumieniem jest porównywanie sklepów do przychodni, biorąc po uwagę ilość.Miłego dnia Ci życzę i nie będę kontynuować komentarzy, bo jak zwykle punkt widzenia zależy........
NIE TYLKO TA JEDNA PRZYCHODNIA W PRZEMYŚLU NARZEKA BO SA TAKIE KTÓRE NIE PODNOSZĄ TELEFONU DO TRZYNASTEJ A PO JUŻ TAK WIEC SIĘ DODZWONICIE SIĘ SPRÓBUJCIE ZAREJESTROWAĆ LUB LUB NAWET UZYSKAĆ PORADĘ BO RZĄDZI TAM PIELĘGNIARKA A NIE LEKARZ WIEC DRODZY CZYTELNICY NIECH TE PRZYCHODNIE OBŁOŻA SIĘ JESZCZE WORKAMI Z PIASKIEM I PRZEJDĄ DO OBRONY PRZED PACJENTAMI
Ale w tych "niektórych" do 13-ej przynajmniej odbierają telefony i masz jasne zasady.Ja do Laumedu dzwoniłam ostatnio i po południu i do południa. Łącznie ze sto telefonów wykonałam i sie nie dodzwoniłam. A Pan w rejestracji nie ma jednej, czy dwóch...
It is surprising that no one from the National Health Fund has checked it yet. https://get-mxplayer.in
Najlepiej żeby pacjenci sami się zaszczepili korzystając z teleporady? Szanowni lekarze skończcie z teleporadami i zacznijcie w końcu leczyć!
Cały rok siedzieli jak lordy za biurkami ,a teraz jak usłyszeli,ze maja wreszcie przyjmować pacjentów to już narzekania,że nakłada im się dodatkowe obowiązki,kpina i żenada ze strony lekarzy.Może postawili by się na miejscu biednego pacjenta,który najbardziej to wszystko odczuwa i nic jak zwykle nie ma do powiedzenia!!Czas to zmienić!!!!
Dodatki covid 19 zabrać zaraz się wezmą do pracy NFZ telelorady albo leczenie przez domofon a prywatnie zapraszamy i jak biedni ludzie mają nie umierać