Reklama

Przydałaby się choć jedna ławeczka

21/07/2025 11:25

– Najbardziej znanym punktem Zniesienia jest Kopiec Tatarski, na który przy okazji spaceru wspina się wielu turystów, jak i mieszkańców miasta. Widok rozpościerający się z góry wart jest wysiłku, ale dla osób w sile wieku taka wspinaczka na sam szczyt to już poważne wyzwanie. Sama podjęłam się go niedawno z bliską osobą, ale oboje jesteśmy po 70. roku życia i będąc już na górze, chcieliśmy chwilkę odpocząć i popatrzeć na panoramę. Niestety nie ma tam ani jednej ławki. Wielka szkoda, bo naprawdę by się przydała. Myślę, że temat wart jest wzięcia pod uwagę

– podrzuca pomysł Czytelniczka.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 21/07/2025 11:25
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama