Reklama

Przyjaciele "Gumisia" zmierzyli się z Reprezentacją Przemyśla

16/10/2015 16:00

10 października br., na kilka godzin przed III-ligowym starciem Polonii Przemyśl, na stadionie przy ulicy Sanockiej zmierzyły się drużyny Przyjaciół Jerzego Podbrożnego i Reprezentacji Przemyśla.

Mecz zorganizowany przez popularnego „Gumisia” był – jak powtarzali wszyscy uczestnicy – doskonałą okazją do spotkania dawnych kolegów z boiska. Na boisku pojawili się byli zawodnicy znani z boisk zarówno lokalnych, jak i tych pierwszoligowych. Choć wymiar[paywall] sportowy był w tym przypadku drugorzędną sprawą, nie można było narzekać na brak ciekawych, składnych akcji i przede wszystkim goli, bo tych padło aż 10. 

Jerzy Podbrożny pochodzi z Przemyśla, a swoją piłkarską karierę rozpoczynał w nieistniejącej już Polnej Przemyśl. W latach 1992 i 1993 był najlepszym strzelcem najwyższej klasy rozgrywkowej w kraju. W tabeli strzelców wszech czasów ze 122 bramkami na koncie zajmuje 11. pozycję, wyprzedzając chociażby Macieja Żurawskiego, Ernesta Wilimowskiego czy byłego prezesa PZPN Grzegorza Latę. W reprezentacji Polski rozegrał 6 spotkań, jednak bez strzelonej bramki.


KamK
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    off - niezalogowany 2015-10-19 20:02:09

    Kurwa!! Nie zartujcie sobie z ludz.Kazecie placic za pelny dostep do artykulu?Jebany komunistyczny badziew NOWINY!!!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama