10 października br., na kilka godzin przed III-ligowym starciem Polonii Przemyśl, na stadionie przy ulicy Sanockiej zmierzyły się drużyny Przyjaciół Jerzego Podbrożnego i Reprezentacji Przemyśla.
Mecz zorganizowany przez popularnego „Gumisia” był – jak powtarzali wszyscy uczestnicy – doskonałą okazją do spotkania dawnych kolegów z boiska. Na boisku pojawili się byli zawodnicy znani z boisk zarówno lokalnych, jak i tych pierwszoligowych. Choć wymiar[paywall] sportowy był w tym przypadku drugorzędną sprawą, nie można było narzekać na brak ciekawych, składnych akcji i przede wszystkim goli, bo tych padło aż 10.
Jerzy Podbrożny pochodzi z Przemyśla, a swoją piłkarską karierę rozpoczynał w nieistniejącej już Polnej Przemyśl. W latach 1992 i 1993 był najlepszym strzelcem najwyższej klasy rozgrywkowej w kraju. W tabeli strzelców wszech czasów ze 122 bramkami na koncie zajmuje 11. pozycję, wyprzedzając chociażby Macieja Żurawskiego, Ernesta Wilimowskiego czy byłego prezesa PZPN Grzegorza Latę. W reprezentacji Polski rozegrał 6 spotkań, jednak bez strzelonej bramki.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Kurwa!! Nie zartujcie sobie z ludz.Kazecie placic za pelny dostep do artykulu?Jebany komunistyczny badziew NOWINY!!!!
Kurwa!! Nie zartujcie sobie z ludz.Kazecie placic za pelny dostep do artykulu?Jebany komunistyczny badziew NOWINY!!!!