Jerzy Podbrożny i klub Polonia Przemyśla zapraszają na mecz.
Mecz Przyjaciele Jerzego Podbrożnego kontra reprezentacja Przemyśla odbędzie się w sobotę, 10 października, o godzinie 11.00 na stadionie Polonii przy ulicy Sanockiej. Organizatorzy zapraszają wszystkich kibiców piłki nożnej!Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze