Reklama

Przyszli policjanci zwiedzili komendę

Uczniowie z profilu policyjnego Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących odwiedzili dziś, 28 bm., Komendę Powiatową Policji w Jarosławiu.

Pracę funkcjonariuszy przybliżyła licealistom mł. asp. Anna Wańko. Oprowadziła ich po komendzie, pokazała strzelnicę, pokój okazań z lustrem weneckim. W tzw. „niebieskim pokoju” młodzież się dowiedziała, jak wygląda przesłuchanie dzieci pokrzywdzonych przestępstwem.

Uczniowie obejrzeli też specjalnie przygotowany film poświęcony handlowi ludźmi.


fot.KPP Jarosław
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama