Uczniowie z profilu policyjnego Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących odwiedzili dziś, 28 bm., Komendę Powiatową Policji w Jarosławiu.
Pracę funkcjonariuszy przybliżyła licealistom mł. asp. Anna Wańko. Oprowadziła ich po komendzie, pokazała strzelnicę, pokój okazań z lustrem weneckim. W tzw. „niebieskim pokoju” młodzież się dowiedziała, jak wygląda przesłuchanie dzieci pokrzywdzonych przestępstwem.
Uczniowie obejrzeli też specjalnie przygotowany film poświęcony handlowi ludźmi.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze