Reklama

Ptasie piękności w przemyskiej „jedenastce” [ZDJĘCIA]

Kilkadziesiąt gatunków, prezentowanych przez kilkunastu wystawców z Przemyśla i okolic to plon wystawy kanarków, papug i ptaków egzotycznych, której areną przez dwa dni (9 i 10 listopada br.) była sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej nr 11 w Przemyślu.

To nie był jedna z kolejnych wystaw. Odbyła się po raz 60.  w Szkole Podstawowej nr 11 w Przemyślu trwała wystawa kanarków, papug i ptaków egzotycznych. Imprezę zorganizował Związek Hodowców Kanarków i Ptaków Egzotycznych „San” okręg w Przemyślu.

Prezes Zbigniew Nowak: – Wystawy to niejako odzwierciedlenie naszej działalności. Po je hodujemy, aby nie zginęły w naturze. Obecnie jest około osiem tysięcy gatunków, z których jedna czwarta już nie występuje. Dzięki naszej pracy, ptaki, które są na wyginięciu, mogą przetrwać.

Reklama

 

Szerzej w papierowym wydaniu ŻP.


MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Hodowca - niezalogowany 2019-11-10 21:49:42

    No prezes to jesteś debeściak chyba kilku hodowców wystawiało a nie kilkunastu

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości