Kilkadziesiąt gatunków, prezentowanych przez kilkunastu wystawców z Przemyśla i okolic to plon wystawy kanarków, papug i ptaków egzotycznych, której areną przez dwa dni (9 i 10 listopada br.) była sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej nr 11 w Przemyślu.
To nie był jedna z kolejnych wystaw. Odbyła się po raz 60. w Szkole Podstawowej nr 11 w Przemyślu trwała wystawa kanarków, papug i ptaków egzotycznych. Imprezę zorganizował Związek Hodowców Kanarków i Ptaków Egzotycznych „San” okręg w Przemyślu.
Prezes Zbigniew Nowak: – Wystawy to niejako odzwierciedlenie naszej działalności. Po je hodujemy, aby nie zginęły w naturze. Obecnie jest około osiem tysięcy gatunków, z których jedna czwarta już nie występuje. Dzięki naszej pracy, ptaki, które są na wyginięciu, mogą przetrwać.
Szerzej w papierowym wydaniu ŻP.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.No prezes to jesteś debeściak chyba kilku hodowców wystawiało a nie kilkunastu
No prezes to jesteś debeściak chyba kilku hodowców wystawiało a nie kilkunastu