– Koło mieszczącej się przy ulicy Lwowskiej firmy, zajmującej się produkcją materiałów tapicerskich, znajduje się rondo. Na samym środku prowadzącej do niego drogi, od strony centrum miasta, postawiono niewysoki murek dzielący dwa pasy ruchu. Ciągnie się on aż do samego ronda.
Moim zdaniem stwarza niepotrzebne zagrożenie dla kierowców i nie jest tu potrzebny. Ktoś, kto opracowywał to rozwiązanie drogowe, chyba nie przemyślał do końca sprawy, przez co niepotrzebnie wyrzucono pieniądze, a można było je spożytkować w inny sposób. Kierowca, który z jakiś powodów uderzy w taki betonowy murek lub zahaczy o niego, może się od niego odbić i gwałtownie zmienić kierunek jazdy – kończy Czytelnik.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.TAK TO PRAWDA STANOWI BARDZO DUŻE NIEBEZPIECZEŃSTWO TEN MUREK
Niebezpieczny murek ????? chyba komuś bardzo wydłuża drogę do przystanku MZK w kierunku miasta, czyżby to byli pracownicy Sanwilu ??? a może Ci mieszkańcy z naprzeciwka przystanku ???
TAK TO PRAWDA STANOWI BARDZO DUŻE NIEBEZPIECZEŃSTWO TEN MUREK
Niebezpieczny murek ????? chyba komuś bardzo wydłuża drogę do przystanku MZK w kierunku miasta, czyżby to byli pracownicy Sanwilu ??? a może Ci mieszkańcy z naprzeciwka przystanku ???