Po raz piętnasty w Państwowej Wyższej Szkole Wschodnioeuropejskiej zainaugurowano nowy rok akademicki. W 2001 r. uczelnia startowała z 3 kierunkami i 222 studentami. Dziś ma 13 kierunków, na których studiuje ponad tysiąc osób.
Uruchomienie studiów w Przemyślu okazało się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Już w kolejnym roku akademickim liczba studentów wzrosła do 1080 i z każdym rokiem ulegała zwiększeniu. Największym powodzeniem uczelnia cieszyła się w latach 2006 – 2010, kiedy studiowało na niej blisko 1400 osób. Najwięcej, bo 1408, uczyło się w roku akademickim 2010-2011. Od tego czasu widać tendencję spadkową.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze