Reklama

Ratowała cała czwórka, nie tylko ja

24/05/2019 18:30

Rozmowa z Rafałem Kubisem, który w obliczu ciężkiej próby zachował zimną krew.

Wszystko rozegrało się dość szybko. Jak wyglądało to z Pańskiej perspektywy?

– O zdarzeniu dowiedziałem się od pracownic stacji paliw. Od razu zareagowałem. Jako że paska nie noszę na co dzień, to zacząłem szukać go na stacji. Akurat trafił się kierownik budowy, który bez wahania oddał swój. No i z tym paskiem pobiegłem od razu do poszkodowanego[paywall].

Miał Pan kilka dni na przemyślenia. Jak się Pan czuje z tym, że uratował komuś życie?

– To jest wielka satysfakcja, że potrafiłem komuś pomóc. No i ta satysfakcja naprawdę pozostaje na długo.

Reklama


Bartłomiej Pacek
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    gość - niezalogowany 2019-05-24 22:18:25

    Ile ten temat jeszcze będziecie wałkować. ?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama