Reklama

Ratowali łosia, pod którym załamał się lód [WIDEO]

Służby ratunkowe ruszyły wczoraj do niecodziennej interwencji. Do skutej lodem rzeki wpadł łoś.

Zgłoszenie o dużym zwierzęciu, które nie może się wydostać ze skutej lodem wody w pobliżu drogi w Dębinie, odebrali policjanci wczoraj, 1 lutego, po godz. 15.

Okazało się, że na tzw. starym wisłoczysku łoś nie był w stanie wyjść z wody o własnych siłach.

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia, a na lód, z łodzią i saniami lodowymi, weszli strażacy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Łańcucie, którzy utorowali drogę wystraszonemu zwierzęciu. Łoś cały i zdrowy wyszedł na brzeg i oddalił się od ekipy ratunkowej.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    obserwator - niezalogowany 2018-02-02 13:19:30

    FILMIK ŻE AŻ JAJA URYWA

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości